SK Karviná – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 8:0 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:3 (kon.)
SHK Hodonín – Kopřivnice 6:5 (po pr.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 7:11 (kon.)
Řisuty – Kobra 3:2 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 2:0 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:7 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 2:6 (kon.)
NED Hockey Nymburk
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
SKLH Žďár nad Sázavou
Středa 16.12.2015, 18:002. liga skupina Západ • 22. kolo

Děkujeme za sledování tohoto hokejového utkání a těšíme se zase na příště. Nashledanou (20:31:28)

Máme tu konec utkání ve kterém domácí tým podlehl soupeři ze Žďáru nad Sázavou – 2:3. Po první třetině, která se odehrávala stále v útočném pásmu domácích se Žďár zvedl a začal více bruslit, což byla cesta k úspěchu. Ve druhé třetině dokázali srovnat stav, ale i hru. Ve třetím dějství měl ze začátku Nymburk více šancí, které ale nedokázal proměnit v gól. O vítězný gól se nakonec tedy postaral až hostující Štěpánek, který střelou zápěstím rozhodl o dnešním utkání.

59:45
    Oddechový čas pro domácí.

59:37
    Brázdil jede na střídačku, domácí hrají v šesti.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:30
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se bude před Slámou.

55:50
    Žďár právě vstřelil branku!
    Hosté jdou v závěru třetí třetiny do vedení. Za brankou držel puk Luboš Kunstmuller, který vyčkal na správnou příležitost, kdy přihrál před branku PETRU ŠTĚPÁNKOVI, který vystřelil pod vyrážečku Brázdila. Asistence: Luboš Kunstmuller.

Dnešní utkání sleduje 150 diváků.

55:07
    Brázdil raději pokryl puk pod svou lapačkou, vhazování bude v obranném pásmu domácích.

54:12
    Dominik Barbora teď vyzkoušel pozornost gólmana, ale střela z velké vzdálenosti moc šancí na úspěch neměla.

50:23
    Jan Stehlík nahodil puk na branku hostů, hostující gólman musel puk zadržet ve své lapačce. Bude se vhazovat před Slámou.

49:43

49:17
    Domácí tým kombinuje v útočném pásmu a snaží se ohrozit gólmana hostů.

47:43
    Přesilová hra tentokrát pro Nymburk, trest za hákování.

45:07
    Ondřej Kříž vyjel trestné lavice ve správný moment a postupoval sám na hostujícího brankáře, ale bohužel pro domácí tým trefil pouze tyčku.

45:03

43:58
    Nymburk se teď dostal do rychlého protiútoku, kde Martin Šimek předložil puk Janu Stehlíkovi, který tvrdou střelou zaměstnal gólmana Slámu.

43:03
    Hosté budou mít další početní výhodu, trest za držení dostává domácí obránce Ondřej Kříž.

Jan Raška

Branky a nahrávky: 6. Stehlík (Saňa), 26. Stehlík (Kříž) – 22. Kaňka (Kunstmuller, Beneš), 36. Lojek (Krupka), 56. Štěpánek (Kunstmuller)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Knesl, Novák Loučka, Rittig, Saňa, Pýcha – Bičiště, Šimek (C), Protivný, Eis, Čapek, Stehlík, Jindra, Smejkal, Brzák, Michálek, Barbora, Ječný
    Trenér: P. Bičiště

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Blažíček)– Staněk, Pleva, Beneš, Lojek, Smejkal (C), Vítek M. – Kunstmuller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Malec, Krupka, Vítek D., Střecha, Gregar
    Trenér: M. Sobotka

Rozhodčí: D. Jechoutek – R. Špringl, J. Pechánek