Košice – Fenerbahce Istanbul 58:67 (kon.) | Bourges – ZVVZ USK Praha 65:75 (kon.)
Tango Bourges Basket
65:75 (13:14, 27:29, 47:48)
ZVVZ USK Praha
Středa 06.01.2016, 20:00Euroliga - ženy • Skupina B

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (21:36:46)

Je dobojováno! Hráčky USK po první, druhé i třetí čtvrtině vedly, na začátku té závěrečné ale o svůj náskok přišly a do vedení šlo Bourges. Svěřenkyně Natálie Hejkové ale v závěru zabraly a po dvou prohrách v řadě v Eurolize konečně zvítězily! Lví podíl na tom měla Sonja Petrovićová, jež zaznamenala celkem dvacet bodů.

Konec zápasu. (65:75)

39:58
    Petrovićová navíc v samém závěru proměnila oba své trestné hody. (65:75)

39:38
    Kateřina Elhotová navíc zamířila neomylně z tříbodové vzdálenosti a zdá se, že je rozhodnuto! (65:73)

39:14
    Po přihrávce Palauové přesně zakončila Vaughnová, už je to znovu o pět bodů pro Pražanky. (65:70)

38:59
    Ne však nemožné. Pageová trefila trojku a svěřenkyně Natálie Hejkové se musí opět strachovat. (65:68)

38:28
    Ještě k tomu se teď prosadila Dupreeová, hráčky Bourges už to budou mít hodně těžké! (62:68)

37:55
    Skvěle, Petrovićové se nyní povedlo to samé a USK znovu vede o čtyři body! (62:66)

37:40
    S fauly se na obou stranách roztrhl pytel, což přesnou střelbou z puntíku potrestala i Palauová. (62:64)

37:21
    Ne. Ciaková opět proměnila oba trestné hody a začínáme znovu od nuly. (62:62)

37:06
    Palauová znovu dostává USK do vedení, udrží hráčky českého týmu náskok tentokrát? (60:62)

36:21
    To samé se na opačném konci palubovky podařilo Ciakové, na kostce tak znovu svítí vyrovnaný stav. (60:60)

36:04
    Rozjetá Petrovićová dokázala proměnit oba trestné hody, Pražanky čtyři minuty před koncem vedou! (58:60)

35:25
    To je škody. Pageová po přesném pasu Tanquerayové vyrovnala! (58:58)

34:24
    Po přesné střele Ciakové už to neplatí, hráčky Bourges se znovu dostaly na dostřel jediného koše. (56:58)

34:03
    Nyní se prosadila Petrovićová a vedení Pražanek už je opět čtyřbodové. (54:58)

33:44
    Vaughnová přidává důležité dva body, svěřenkyně Natálie Hejkové jdou šest minut před koncem do vedení! (54:56)