Villach – Znojmo 3:6 (kon.)
EC Villach SV
3:6 (2:1, 1:3, 0:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Čtvrtek 07.01.2016, 16:40 • Stadthalle Villach • Erste Bank Young Stars League • 28. kolo

Třetí třetina už jasně patřila hostujícímu celku. Orli za záda domácího brankáře protlačili ještě další dva puky, které jim zajistili jasné vítězství 6:3.
    Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:39:46)

57:31
    Orli právě vstřelili branku!
    Vypadá to, že už je definitivně rozhodnuto. TOMÁŠ RAČICKÝ střílí šestou branku za červeno-bílé a domácí už nemají dost času, aby takovou ztrátu dohnali.
    Asistence: Jiří Svatuška, Filip Kiss.

51:58
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svatuška - 2 min., příliš mnoho hráčů).

47:02
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svatuška - 2 min., podražení).

45:14
    Hosté opět využívají přesilovou hru a mohou se pyšnit již dvoubrankovým náskokem! SIMON BERAN si připisuje již druhou branku v dnešním utkání.
    Asistence: Jakub Švanda, Michal Mandát.

44:16
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Höffernig - 2 min., podražení).

40:01

Druhé dějství přineslo obrovský zvrat. Orlům se podařilo smazat náskok, který si Villach vytvořil, a nakonec se sami ujali vedení. Domácí ale v závěru třetiny začali dramatizovat průběh utkání a za Paclova záda poslali třetí kotouč. Co přinese závěrečná dvacetiminutovka se dozvíme již za malou chvíli.

40:00

35:16
    Vyloučen Tomáš Račický (ZNO) – 2+10 za napadení.

33:35
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Svatuška - 2 min., nedovolené bránění).

32:37
    Villach právě vstřelil branku!
    Domácí se ale nehodlají jen tak vzdát. O necelou minutu později snížil náskok hostujícího celku FLORIAN KUCHER.
    Asistence: Marco Julian Falkner, Sandro Staudacher.

31:52
    Další rychlá branka v podání znojemských juniorů! MICHAL MANDÁT si připisuje už druhou branku v dnešním utkání.
    Asistence: Jiří Lander.

30:27
    Situace se obrací. Tentokráte jsou to hosté, kteří se pyšní vedením. Autorem třetí branky za Znojmo je MICHAL MUSIL.
    Asistence: Tomáš Račický, Filip Jeřábek.

24:22
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Niederhafner - 2 min., napadení).

22:57
    A je vyrovnáno! MICHAL MANDÁT využívá přesilovou hru a maže náskok, který si domácí celek vytvořil.
    Asistence: Simon Beran, Jiří Lander.

22:33
    Vyloučení v týmu EC Villacher SV (Steurer - 2 min., držení).

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 2. Krumpl (Urbanek), 16. Mosser (Falkner), 33. Kucher (Falkner, Staudacher) – 16. Beran (Svatuška, Lander), 23. Mandát (Beran, Lander), 31. Musil (Račický, Jeřábek), 32. Mandát (Lander), 46. Beran (Švanda, Mandát), 58. Račický (Svatuška, Kiss)

EC Villach SV: Avsenik (Waldherr) – Rossbacher, Staudacher, Rauter, Karitnig, Steurer, Höffernig – Rekar, Mosser D., Brunner – Urbanek, Kucher, Tomazevic – Wohlfahrt, Krumpl, Mosser M. – Falkner.
    HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Vávra) – Švanda, Mandát, Porzer, Štuk, Kruckovyč, Kiss – Beran, Lander, Svatuška – Jeřábek, Musil, Račický – Hačecký, Jambor, Niederhafner – Šlégl.

Rozhodčí: Kummer – Bedynek, Durchner