Řisuty – Sokolov 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Kolín 5:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 6:7 (0:2 po s.n.)
Kobra – Klášterec nO 5:4 (2:1 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 0:0 (odl.) | Nymburk – Písek 3:5 (kon.)
Bílina – Havlíčkův Brod 4:13 (kon.) | Trutnov – Klatovy 5:4 (kon.) | Břeclav – Nový Jičín 2:3 (po pr.)
Kopřivnice – Val. Meziříčí 7:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 7:3 (kon.) | Poruba 2011 – Opava 3:4 (po pr.)
SK Karviná – SHK Hodonín 6:1 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
SC Marimex Kolín
Středa 20.01.2016, 18:00 • Bouchalky - Žďár n/S • 2. liga skupina Západ • 28. kolo

Plameny po první třetině vedly díky dvou gólům Štěpánka a jednoho z hole Kaňky 3:1, za hosty se trefil Skokan. Ve druhé třetině se Plameny vůbec netrefily, ale hosté alespoň snížily na rozdíl jednoho gólu díky gólu Zumra. Ve třetí třetině se Kolín už neprosadil, ale naopak domácí po gólu Davida Vítka navýšili na rozdíl dvou tref. V poslední minutě ještě pojistil domácím výhru Kaňka gólem do prázdné brány. (20:19:23)

Nejlepší hráčí utkání:

Michal Kaňka (ZNS)
    František Moravec (KOL)

59:28
    Žďár právě vstřelil branku!
    Hosté odvolali brankáře, následně se ke kotouči dostal MICHAL KAŇKA, který zhruba od poloviny kluziště poslal kotouč do opuštěné brány. Bez asistence.

59:02
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min., hrubost).

59:01
    Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:24
    Teď měly Plameny štěstí. Střela Morkese z mezikruží se odrazila od břevna Blažíčkovi brány.

58:18
    Plameny si minutu a půl před koncem berou oddechový čas.

56:30
    Lukáš Krupka našel na modré postaveného DAVIDA VÍTKA, který parádní střelou golfem poslal puk za Moravcova záda. Asistence: Lukáš Krupka, Martin Lojek

55:59
    Střelu Lojka od modré vytěsnil brankář mimo svojí svatyni.

55:19
    Plameny už kombinují před Moravcovou bránou.

54:34
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Pácal – 2 min., sekání).

53:02
    Hosté se v poslední fázi hry dostávají do více a více šancí, ale Plameny jim zatím úspěšně odolávají.

51:11
    Do vyložené šance se dostal před Moravcem Tomáš Střecha, jenže střelou z otočky bohužel pro domácí brankáře nepřekonal.

49:41
    Střela jednoho z hostujících obránců od modré netrefila vůbec Blažíčkovu bránu a odrazem od mantinelu úplně vyhnala hosty z útočného pásma.

47:39
    Do šance se dral domácí Štěpánek, jenže hostující obránci ho na poslední chvíli od kotouče odstavili.

45:23
    Štěpánkovu střelu vytečoval jeden z hostujících obránců do ochranné sítě a bude tedy následovat vhazování před Moravcem.

44:16
    Hosté teď vyslali na Blažíčka pár pěkných střel, jenže ten si se všemi bez problému poradil.

43:17
    Střelu Staňka z prostoru mezi kruhy kryje Moravec ve výstroji.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 1. Štěpánek (Kaňka), 4. Kaňka (Štěpánek), 14. Štěpánek (Beneš, Kaňka), 57. Vítek D. (Krupka, Lojek), 60. Kaňka – 19. Skokan (Zumr, Morkes), 28. Zumr (Morkes, Jankovský)

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Beneš, Staněk, Pleva, Lojek, Smejkal, Střecha L., Rašner – Kunstmüller, Kaňka, Štěpánek, Bureš, Gregar, Krupka, Vítek D., Hron, Střecha T., Kovářů, Klíma
    SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Skokan, Voženílek, Březina, Suchý – Veselý, Semirád, Malý, Jankovský, Zumr, Morkes, Chvojka, Kadlec, Ježek, Kozák, Navrátil, Jelínek, Barták

Rozhodčí: Pokorný – Klouda, Zídek