Spišská N. Ves – Detva 5:3 (kon.) | Trnava – Michalovce 3:1 (kon.) | Humenné – Nové Zámky 0:0 (zruš.)
Bardejov – Pov. Bystrica 5:1 (kon.) | Prešov – Topoľčany 2:3 (po pr.) | Senica – Lipt. Mikuláš 1:6 (kon.)
HC Prešov
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
HC Topoľčany
sk Středa 20.01.2016, 18:001. liga (SR)

Duel sa skončil tesným víťazstvom hosťujúceho tímu, ktorý si z východu odnáša dva body. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a prajeme vám príjemný zvyšok večera. (20:20:11)

64:25
    Topoľčany dali gól!
    Hostia napokon duel rozhodujú 35 sekúnd pred koncom predĺženia. Gól stretlil MARTIN PAVLÍČEK. Asistencie: Michal Kluka, Filip Nemček.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V riadnej hracej dobe sa nerozhodlo a nasledovať bude päťminútové predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

57:02
    Domáci celok sa bude musieť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za podrazenie Jaroslav Obšut.

52:08
    Posledná desaťminútovka riadnej hracej doby tohto zápasu je už v plnom prúde a na východe Slovenska sa v podstate začína odznova. Stav je vyrovnaný, svetelná tabuľa ukazuje 2:2.

49:52
    Hostia sa dokázali ubrániť a následne už v plnom počte pridávajú do Martonovej siete vyrovnávajúci gól! Postaral sa oň MICHAL TOMAN. Asistencie: Michal Kluka, Patrik Jarab.

49:41
    Prešov nedokázal využiť ani svoju šiestu presilovku v tomto zápase a Topoľčany už hrajú v plnom počte.

47:41
    Topoľčany sú ale opäť vylúčené! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za seknutie Partik Jarab.

47:12
    Vyskoč je už späť na hracej ploche a zapojí sa do pokusov svojho celku, ktorý sa snaží o vyrovnanie. Do konca riadnej hracej doby zostáva už iba necelých 13 minút hry.

45:12
    Topoľčany sa budú opäť brániť. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za vyhodenie puku Martin Vyskoč.

45:02
    Aj v strednej časti hry bol pomer striel vyrovnaný, Prešovčania v ňom zvíťazili iba pomerom 13:11. Všetko teda nasvedčuje tomu, že uvidíme ešte dramatický boj o body.

42:26
    Domáci hokejisti nezačali tretiu dvadsaťminútovku využitím početnej výhody a svoj náskok nenavýšili. Potrestaný Kluka už korčuľuje späť medzi svojich spoluhráčov.

40:26
    Tretia tretina sa začína rýchlym vylúčením na strane hostí. Na trestnú lavicu smeruje na dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Michal Kluka.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá dvadsaťminútovka je minulosťou. Priniesla nám dva presné zásahy, o ktoré sa postupne postarali hosťujúci Ružička a domáci Sabol. Východniari tak aj po druhej časti hry vyhrávajú najtesnejším možným rozdielom.