Stíhačka žen 10 km, Anterselva | Vítěz: J. Jurlovová (RUS) (kon.) | | | Stíhačka mužů 12,5 km, Anterselva | Vítěz: A. Šipulin (RUS) (kon.) |
Tour de San Luis - 6. etapa | Víťaz: M. Á. López (Astana) (kon.) |
Sjezd žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) | | | Sjezd mužů, Kitzbühel | Vítěz: P. Fill (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS134, Zakopané | Vítěz: Norsko (kon.) |
Draft All Star | (kon.) |
Ženy 10 km volně, Nové Město na Moravě | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km volně, Nové Město na Moravě | Vítěz: M. Manificat (FRA) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: A. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Chaux-Neuve | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) |
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí týmového závodu:
1. Norsko 1122.4
2. Rakousko 1089.5
3. Polsko 1056.7
4. Německo 1042.2
5. Slovinsko 1039.3
6. Česká republika 995.0
7. Švýcarsko 921.3
8. Japonsko 911.8
9. Rusko 447.4
10. Kazachstán 347.3
Výsledky 1. kola:
1. Norsko 542 bodů
2. Rakousko 540.9
3. Polsko 526.3
4. Slovinsko 503.5
5. Německo 501.9
6. Česká republika 488.1
7. Japonsko 457.9
8. Švýcarsko 453.6
9. Rusko 447.4
10. Kazachstán 347.3
Startovní listina týmového závodu:
1-1 Marat Žaparov (KAZ)
2-1 Ilmir Hazetdinov (RUS)
3-1 Pascal Kaelin (SUI)
4-1 Andrzej Stekala (POL)
5-1 Ryoyu Kobayashi (JPN)
6-1 Jakub Janda (CZE)
7-1 Stefan Kraft (AUT)
8-1 Robert Kranjec (SLO)
9-1 Andres Fannemel (NOR)
10-1 Andreas Wank (GER)
1-2 Sabiržan Muminov (KAZ)
2-2 Vladislav Bojarincev (RUS)
3-2 Gregor Deschwander (SUI)
4-2 Maciej Kot (POL)
5-2 Yumu Harada (JPN)
6-2 Čestmír Kožíšek (CZE)
7-2 Manuel Poppinger (AUT)
8-2 Domen Prevc (SLO)
9-2 Andreas Stjernen (NOR)
10-2 Stephan Leyhe (GER)
1-3 Radik Žaparov (KAZ)
2-3 Jevgenij Klimov (RUS)
3-3 Luca Egloff (SUI)
4-3 Stefan Hula (POL)
5-3 Kenshiro Ito (JPN)
6-3 Jan Matura (CZE)
7-3 Manuel Fettner (AUT)
8-3 Anže Lanišek (SLO)
9-3 Daniel Andre Tande (NOR)
10-3 Andreas Wellinger (GER)
1-4 Konstantin Sokolenko (KAZ)
2-4 Denis Kornilov (RUS)
3-4 Simon Ammann (SUI)
4-4 Kamil Stoch (POL)
5-4 Kento Sakuyama (JPN)
6-4 Roman Koudelka (CZE)
7-4 Michael Hayböck (AUT)
8-4 Peter Prevc (SLO)
9-4 Kenneth Gangnes (NOR)
10-4 Richard Freitag (GER)
1. Norsko 1122.4
2. Rakousko 1089.5
3. Polsko 1056.7
4. Německo 1042.2
5. Slovinsko 1039.3
6. Česká republika 995.0
7. Švýcarsko 921.3
8. Japonsko 911.8
9. Rusko 447.4
10. Kazachstán 347.3
Výsledky 1. kola:
1. Norsko 542 bodů
2. Rakousko 540.9
3. Polsko 526.3
4. Slovinsko 503.5
5. Německo 501.9
6. Česká republika 488.1
7. Japonsko 457.9
8. Švýcarsko 453.6
9. Rusko 447.4
10. Kazachstán 347.3
Startovní listina týmového závodu:
1-1 Marat Žaparov (KAZ)
2-1 Ilmir Hazetdinov (RUS)
3-1 Pascal Kaelin (SUI)
4-1 Andrzej Stekala (POL)
5-1 Ryoyu Kobayashi (JPN)
6-1 Jakub Janda (CZE)
7-1 Stefan Kraft (AUT)
8-1 Robert Kranjec (SLO)
9-1 Andres Fannemel (NOR)
10-1 Andreas Wank (GER)
1-2 Sabiržan Muminov (KAZ)
2-2 Vladislav Bojarincev (RUS)
3-2 Gregor Deschwander (SUI)
4-2 Maciej Kot (POL)
5-2 Yumu Harada (JPN)
6-2 Čestmír Kožíšek (CZE)
7-2 Manuel Poppinger (AUT)
8-2 Domen Prevc (SLO)
9-2 Andreas Stjernen (NOR)
10-2 Stephan Leyhe (GER)
1-3 Radik Žaparov (KAZ)
2-3 Jevgenij Klimov (RUS)
3-3 Luca Egloff (SUI)
4-3 Stefan Hula (POL)
5-3 Kenshiro Ito (JPN)
6-3 Jan Matura (CZE)
7-3 Manuel Fettner (AUT)
8-3 Anže Lanišek (SLO)
9-3 Daniel Andre Tande (NOR)
10-3 Andreas Wellinger (GER)
1-4 Konstantin Sokolenko (KAZ)
2-4 Denis Kornilov (RUS)
3-4 Simon Ammann (SUI)
4-4 Kamil Stoch (POL)
5-4 Kento Sakuyama (JPN)
6-4 Roman Koudelka (CZE)
7-4 Michael Hayböck (AUT)
8-4 Peter Prevc (SLO)
9-4 Kenneth Gangnes (NOR)
10-4 Richard Freitag (GER)
1. Norsko 1122.4
2. Rakousko 1089.5
3. Polsko 1056.7
4. Německo 1042.2
5. Slovinsko 1039.3
6. Česká republika 995.0
7. Švýcarsko 921.3
8. Japonsko 911.8
9. Rusko 447.4
10. Kazachstán 347.3