Monaco – Toulouse 4:0 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lyon – Marseille 1:1 (kon.)
Stade de Reims
1:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Neděle 24.01.2016, 17:00 • Stade Auguste-Delaune II, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Dnešní utkání je u konce! Stade de Reims nakonec v domácím prostředí remízovalo s AS Saint-Étienne 1:1!

První poločas dnešního utkání sice branku nenabídl, nicméně se diváci rozhodně nenudili. První velká šance utkání přišla ve 25. minutě, kdy se pokoušel prosadit z akrobatické pozice de Préville, nicméně Ruffier předvedl povedený zákrok. V závěru poločasu měl velkou šanci také hostující Bahebeck, avšak jeho střela byla zablokovaná.

První branky se diváci dočkali až po hodině hry, kdy se prosadil Jean-Christophe Bahebeck! Domácí měli následně velký tlak, a pokoušeli se co nejrychleji vyrovnat. To se povedlo až minutu před koncem základní hrací doby, kdy srovnal na konečných 1:1 Aïssa Mandi.

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (18:53:13)

90+3

90+2
    Ve středu hřiště se opět uvolnil Kankava, který centrem hledal Diega. Brazilský útočník si však míč na hranici vápna špatně zpracoval!

90+1
    Domácí celek má stále více ze hry, a ještě se pokouší v nastaveném utkání vstřelit vítěznou branku!

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem tři minuty nad rámec základní hrací doby!
    89. Aïssa MANDI - 1:1

89
    Reims právě vstřelilo branku!
    A domácí celek se v závěru dnešního utkání dočkal, a srovnává na 1:1! Ve středu hřiště se dostal k míči Kankava, na který nedosáhl Pajot, a míč se snesl až na nohu AÏSSA MANDIHO, který si v zakončení dokázal poradit!

88
    Na pravé straně si opět udělal místo Traoré, který nebezpečně odcentroval, nicméně Bayal Sall byl na svém místě, a centr dokázal odvrátit.

87
    Reims se ještě pokouší v závěru utkání srovnat stav, nicméně si zatím nemůže najít cestu do pokutového území svého soupeře!

86
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Kévin Monnet-Paquet, přichází Benjamin Corgnet.

85
    Domácí celek pokračoval v deseti, nicméně Diego je již po ošetření, a zapojuje se zpět do hry!

84
    Diego ještě následně za brankou nepříjemně upadl, a přivodil si nějaké zranění. Domácí celek už však všechny tři možnosti střídání vyčerpal ...
    83. Diego svou obrovskou šanci nevyužil

83
    Teď však přišla obrovská šance domácího celku na vyrovnání, která však zůstala nevyužita! Po pravé straně postupoval Traoré, jehož centr hledal na zadní tyči Diega. Střídající hráč však nedokázal dostat míč do branky, a ten se odrazil od tyče zpět do hřiště!

81
    Tentokrát se však Reims dostalo k míči na útočné polovině, a kombinuje. Obrana ASSE je však velmi dobře zformovaná!

80
    Domácí celek se i nadále nemůže dostat do nějaké zajímavější šance, a deset minut před koncem základní hrací doby nadále ztrácí jednu branku.

79
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Gaëtan Charbonnier, přichází David N'Gog.

78
    Na hranici pokutového území upadl de Préville, který svedl těžký souboj s Pogbou. Dle názoru hlavní rozhodčího se však faul nejednalo!

77
    Teď to však s důrazem přehnal střídající Diego, který chtěl na levé straně obrat o míč Brisona, avšak svého protihráče fauloval. Od hlavního rozhodčí dostává žlutou kartu!

Jan Havlovic

Branky: 89. Mandi – 60. Bahebeck

Karty:   15. Tacalfred (REI), 77. Diego (REI) – 48. Théophile-Catherine (SET), 65. F. Pogba (SET)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:9.
    Stade de Reims: Placide – H. Traoré, Tacalfred (64. Fortes), Mandi, Weber, Signorino – Oniangué, Charbonnier (79. N'Gog), Kankava – Siebatcheu (31. Diego), de Préville.
    Náhradníci: Agassa – Fortes, Mfulu, N'Gog, Peuget, Diego, Atila Turan.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (46. Brison), F. Pogba, Polomat – Monnet-Paquet (86. Corgnet), Lemoine, Pajot, Bahebeck (69. Tabanou) – Søderlund.
    Náhradníci: Moulin – Clément, Cohade, Brison, Tabanou, Corgnet.

Rozhodčí: Ruddy Buquet – Debart, Luzi (vš. Francie)