Ath. Bilbao – Eibar 5:2 (kon.) | Atlético – Sevilla 0:0 (kon.) | La Coruňa – Valencia 1:1 (kon.)
Real Betis – Real Madrid 1:1 (kon.)
Deportivo La Coruňa
1:1 (1:0)
Valencia CF
Neděle 24.01.2016, 18:15Španělská LaLiga • 21. kolo

Zápas je u konce. Dnes jsme mohli sledovat opravdu vyrovnané utkání s šancemi na obou stranách. Domácí si vedli lépe v první půli, zatímco hosté tlačili v půli druhé, což také přineslo potřebné ovoce, kdy v 93. minutě srovnal skóre dnešního zápasu Alváro Negredo. Oba dva celky se tak po dnešním utkání podělí o body. La Coruňa se v tabulce posouvá na deváté místo, zatímco Valencia zůstává na místě jedenáctém. (20:09:25)

90+4
    90+3. Álvaro NEGREDO - 1:1

90+3
    Valencia právě vstřelila branku!
    Dani Parejo vyslal výborný centr do míst, kde se vyskytoval ÁLVARO NEGREDO, jenž výbornou hlavičkou k tyči soupeřovy branky, překonává dnes skvělého Luxe.

90+2
    Gomes hledal zajímavou přihrávkou spoluhráč, ale jeho pokus byl zablokován na rohový kop.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Lucas obdržel výborný pas na zadní tyč, ale vystřelit již nedokázal. Velká škoda, zakončoval by do prázdné brány.

87
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Juanfran, kterého nahradí Rodriguez.

86
    Negredo si při útočení pomohl faulem a celou akci svého týmu, tak zastavil.

83
    Rohový kop, jenž zahrával Alberto úspěchem nekončí. Obrana hostů se dokázala ubránit.

82
    Lucas se snažil uvolnit jednoho ze svých spoluhráčů, ale celou akci přečetl obrana hostů a míč odvrací do zámezí.

81
    Negredo výborně vypállil, ale jeho rána končí jen těsně nad horní tyčí soupeřovy branky. Velká škoda pro domácí.

80
    Mustafi zatáhl soupeře za dres, čehož si také všiml pomezní sudí, jenž hříšníkovi uděluje žlutou kartu.

79
    Střídání v týmu domácích: ze hřiště odchází Fajr, kterého nahradí Laure.

79
    Tak za tento zákrok nemůže přijít nic jiného než žlutá karta. Vezo sundal unikajícího Lucase a podle toho je také odměněn.

78
    Dnešní utkání sleduje 23 782 diváků.
    Lucas a jeho dnešní aktivita.

76
    Přesnost přihrávek: 60:62%

75
    Na druhé straně se v ofsajdovém postavení ocitl Gaya. Domácí, tak budou rozehrávat z vlastní půle.