Tatran – Pardubice 7:6 (po pr.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
7:6 (1:4, 3:1, 2:1 - 1:0)
Sokoli Pardubice
Neděle 24.01.2016, 18:00 • SH Jindřichův Hradec • Livesport Superliga • 19. kolo

Tohle je ode mě pro tentokrát vše. Jsem rád, že jste sledovali náš online přenos. Přeji úspěšný vstup do nového pracovního týdne a budu se těšit někdy příště. Na shledanou! (20:20:26)

NEJLEPŠÍ HRÁČI UTKÁNÍ

Střešovice: Marek Deutsch
    Pardubice: Martin Zozulák

Utkání končí v prodloužení vítězstvím Tatranu Střešovice, přestože ještě několik minut před koncem třetí třetiny to vypadalo se šancemi na jakýkoliv bodový zisk poměrně nejistě. Svěřenci kouče Jakoubka ovšem zabojovali a nedopustili blamáž.

64:14
    Tatran právě vstřelil branku!
    Střešovičtí dokonávají obrat! Z nenápadné šance se zrodila výborná pozice pro MIKULÁŠE KOMÁRKA, jemuž se povedlo dopravit umístěnou ranou míček mimo Levínského dosah. Asistence: Per Brautferger.

64:01
    Brankář "hostů" si pohlídal události u mantinelu a nenechal míček projít kolem jeho těla.

63:27
    V rohu za Levínským se Tatran do lepší pozice neprobojoval. Pardubice vyhazují.

62:06
    Tatran byl vyhnán od Levínského. Protiakci musí uklidňovat Kafka.

61:05
    Ve hře lze sledovat řadu nepřesností. Týmy chybují jak při střelbě, tak přihrávkách.

60:01

STŘELY – 3. TŘETINA (CELKEM)

Střešovice: 5 (23)
    Pardubice: 6 (20)

Neuvěřitelný závěr základní hrací doby! Pardubice sice vedly tři minuty před koncem 6:4, Střešovice ale ani takové skóre nepoložilo a zrodilo se vyrovnání. Čeká nás prodloužení.

60:00

59:33
    Oddechový čas pro Tatran Střešovice.

59:33
    Pardubice přichází o nejtěsnější vedení, půl minuty před koncem svítí na tabuli nerozhodné skóre! ONDŘEJ NĚMEČEK se před brankou zmocnil nehlídaného míčku a nekompromisně smazal rozdíl. Asistence: Jan Svoboda.

59:00
    "Domácí" bez brankáře, Pardubice se však zatím nedostali k pečetící střele.

58:20
    Levínský je nucen předvést bezchybné chycení! Střešovice nevyrovnávají, přestože chybělo skutečně málo.

58:01
    Pozor, máme tu kontaktní branku! JAN SVOBODA vytěžil z drobné pardubické nepozornosti maximum a překonal zaskočeného brankáře. Konec utkání bude více než napínavý. Asistence: Jiří Kolísko.

57:19
    Tatran na polovině Pardubic, Východočeši se aktuálně orientují výhradně na precizní defenzivu.

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Kubovič (Komárek), 24. Brautferger (Kubovič), 26. Němeček (Komárek), 33. Deutsch (Svoboda), 59. Svoboda (Jiří Kolísko), 60. Němeček (Svoboda), 65. Komárek (Brautferger) – 3. Teichman (Zozulák), 10. Janeček (Chmelař), 15. Zozulák (Ďopan), 18. Janeček (Šťastný), 29. Dlesk (Junek), 58. Zozulák (TS)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Rebro (21. Kafka) – Meliš, Heřmanský, Kubovič, Komárek, Deutsch, Fořt, Jiří Kolísko, Jan Kolísko, Gruber, Vašíček, Brautferger, Mühlfait, Ebel, O. Němeček, Svoboda, Vítovec, Řehoř
    Sokoli Pardubice: Levínský (Tvrdý) – Oubrecht, Kunt, Šťastný, Janeček, Brychta, Zozulák, Junek, Teichman, Bahník, Dlesk, Chmelař, Ďopan, P. Němeček, Krigovský, Formánek

Rozhodčí: Libor Gavlas, Lukáš Mikula