NY Islanders – Los Angeles 5:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:1 (kon.) | Columbus – Anaheim 4:3 (2:0 po s.n.)
Ottawa – Colorado 3:4 (kon.) | Minnesota – Washington 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 2:6 (kon.)
Chicago – Dallas 2:4 (kon.) | Edmonton – Toronto 5:2 (kon.) | San Jose – Calgary 5:6 (1:2 po s.n.)
Chicago Blackhawks
2:4 (0:4, 0:0, 2:0)
Dallas Stars
Pátek 12.02.2016, 02:40 • United Center, Chicago • NHL

Hosté se nakonec ubránili a slaví důležité víězství. Díky dnešnímu vítězství se totiž přiblížili Chicagu na rozdíl jediného bodu a mají navíc dvě utkání k dobru.Jestřábi se sice vzchopili ve třetí třetině, ale dokázali se prosadit pouze dvakrát a to bylo málo. Pouze tak zmírnili domácí porážku 2:4. (05:07:44)

59:33
    Oddechový čas pro Chicago.

59:33
    Hosté vyhazují puk na zakázané uvolnění.

58:45
    Nepřesnou rozehrávkou se navíc opět sami vyhazují.

58:27
    Nemohou se ale dostat do třetiny.

58:01
    Do koncezávěrečné periody zbývají poslední dvě minuty a Jestřábi musí začít od vlastní branky.

57:30
    Domácí jsou usazeni sice v útočném pásmu, ale nestřílí.

56:40
    Blackhawks hrají vabank a jsou bez gólmana.

56:08
    Eaves dlouho držel kotouč v rohu a získal pro Dallas další sekundy.

55:35
    Od modré pálil Keith, ale netrefil hostující branku.

55:00
    Chicago má posledních pět minut n a to, aby alespoň vyrovnalo.

54:30
    Dallas už nyní pouze vyhazuje kotouče tak, aby ušetřil cenné vteřiny.

53:10
    Chicago přestřílelo za uplynulých třináct minut závěrečné třetiny Dallas vysoko 13:2.

52:41
    Zakázané uvolnění na straně Hvězd.

52:05
    Shaw se ocitl sám před Lehtonenem. Tváří v tvář ale nepřekonal finského gólmana ve službách Dallasu.

51:24
    Hosté působí nyní až moc zataženě a nechávají hrát Chicago v jejich obranné třetině.

50:23
    Goligoski se vrací zpátky na led.

49:50
    Domácímu celku se ale zatím přesilovka vůbec nedaří.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 41. Keith (Toews, Shaw), 48. Kane (Toews) – 4. Eaves (Ja. Benn, Nemeth), 10. Klingberg (Hemský), 17. Eaves (Seguin), 20. Eaves (Seguin, Klingberg)

Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Keith, Hjalmarsson, Gustafsson, Seabrook, Van Riemsdyk, Svedberg – Shaw, Toews (C), Hossa – Pánik, Anisimov, Kane – Desjardins, Danault, Teravainen – Mashinterm Rasmusen, Sekáč. Trenér: Joe Qeunneville.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Sharp, Oduya, Nemeth, Jo. Benn – Ja. Benn, Seguin, Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Ničuškin, Janmark, Hemský – Moen, Fiddler, Scviour. Trenér: Lindy Ruff.

Rozhodčí: Walsh, Watson – Wheler, McElman