SK Karviná – Břeclav 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Vrchlabí 2:3 (kon.) | Písek – Sokolov 4:5 (kon.)
Klášterec nO – Jablonec n/N 5:6 (po pr.) | Nový Jičín – Frýdek-M. 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Kopřivnice 8:1 (kon.)
Technika Brno – Val. Meziříčí 3:2 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 7:3 (kon.) | Bílina – Nymburk 2:3 (kon.)
Klatovy – Kobra 8:6 (kon.) | Vsetín – Mor. Budějovice 8:0 (kon.) | Děčín – Řisuty 4:2 (kon.)
Trutnov – Tábor 1:6 (kon.) | Jindř. Hradec – Žďár n/S 3:11 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 0:0 (odl.)
BK Havlíčkův Brod
2:3 (2:0, 0:2, 0:1)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 13.02.2016, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Západ • 33. kolo

59:57
    David Vala (HBR) byl ještě potrestán na 2 plus 10 minut, trest za něj odpykal Radim Pejchal (HBR).

47:04
    Oním hříšníkem byl Martin Klement (VRC), který dostal trest na pět minut a do konce zápasu.

41:52
    Havlíčkův Brod má velkou šanci vyrovnat, nabídla se mu přesilovka 4 na 3, o níž se říká, že je vůbec nejvýhodnější. Tomáš Jirků (VRC) nedovoleně bránil.

41:18
    A je po přesilovce, tohle byla obrovská tutovka hostů! Brodská obrana znovu trestuhodně zaspala a nechala před bránou volného Tomáše Šťastného, kterého skvěle vychytal brankář Novák. Puk zůstal ležet za jeho zády, ale obránce ho odpálil pryč! Kirill Vlasov (HBR) sedí na lavici hanby.

40:52
    David Kozlík spadl na led v obranném pásmu a je z toho útočný faul. Jan Matějka (VRC) se dopustil podražení.

33:10
    Radim Pejchal (HBR), který hraje i za mladší dorost Havlíčkova Brodu, je vyloučen na 2 minuty za sekání.

26:48
    Tomáš Jirků (VRC) si musel pomoci za hranicí pravidel a držel hůl Petru Kuchtovi, který už chtěl plácnout těsně před vrchlabskou bránou do odraženého puku. Hosté se hodně zlobí.

24:57
    Patrik Maďar (VRC) a David Vala (HBR) jsou vyloučeni za hrubost.

18:28
    Patrik Urban (VRC) je vyloučen za sekání a je z toho dlouhá přesilovka 5 na 3 pro domácí. Kryštof Kulhánek a Filip Beneš dvakrát pálili zblízka, druhý jmenovaný už se dokonce radoval, ale brankář Jelínek ho znovu vychytal!

17:11
    Tomáš Semrád měl dost času mezi kruhy, přehodil si puk na bekhend a vypálil, ale gólman Jelínek zkrotil puk ve své výstroji. Za sekání je vyloučen na 2 minuty Martin Klement (VRC).

11:54
    Havlíčkův Brod zatlačil svého soupeře a je z toho přesilová hra. Na lavici hanby usedl Tomáš Oppelt (VRC) za sekání.

09:15
    Jan Matějka se uvolňoval a Tomáš Semrád (HBR) ho podrazil.

Ladislav Vácha

Branky a nahrávky: 8. Kuchta (Kozlík, Beneš), 14. Endál (Duben, Kondratěv) – 34. Maďar (Klement, Filip), 36. Hejda (Urban, Šimoníček), 41. Maďar (Filip)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – T. Semrád, Kulhánek, Kolda, Loginovskij, Vala, Duben "A", Kořínek, Lacina – Ludvík, Třetina "C", Endál "A" – Kuchta, Kozlík, Beneš – Chlubna, Vlasov, Kondratěv – Hlídek, Cejpek, Pejchal.
    Trenéři: Aleš Totter a Ladislav Fixa.

HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Klement, Lenoch, Jebavý, Kadavý, Jandejsek, Hejda, Chleborád – Maďar "A", Filip "C", Šťastný – Matějka, Urban, Šimoníček – Oppelt, Jirků, Bláha "A" – Srnský, Vacek.
    Trenér: Tomáš Jirků.

Rozhodčí: Zdeněk Pokorný – Ondřej Polák, Lukáš Rampír