Buffalo – Montreal 6:4 (kon.) | NY Rangers – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 1:2 (0:1 po s.n.)
Detroit – Colorado 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Nashville 4:3 (po pr.) | Florida – St. Louis 3:5 (kon.)
Arizona – Calgary 4:1 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 1:2 (po pr.) | Minnesota – Boston 2:4 (kon.)
Tampa Bay Lightning
4:3 (0:1, 2:0, 1:2 - 1:0)
Nashville Predators
Sobota 13.02.2016, 01:30 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Z mé strany to bude všechno. Děkuji Vám za pozornost a někdy příště na počtenou! (04:17:37)

Československá stopa v utkání:
    Ondřej Palát (TBL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:40
    Andrej Šustr (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 18:43

1. Tyler Johnson (TBL) 1+0
    2. Steven Stamkos (TBL) 1+1
    3. Roman Josi (NSH) 0+2

Napínavé utkání je u konce! Amalie Arena nakonec slaví, neboť Tampa Bay dnes dvakrát otočila nepříznivý stav a zvítězila.

Hosté šli v desáté minutě do vedení, domácí celek ale ve druhé části během necelých dvou minut skóre otočil. Ve třetí třetině si Predators opět vytvořili náskok nad soupeřem, který ale 27 sekund před koncem vyrovnal Stamkos. Prodloužení bylo rozhodnuto již po 64 sekundách, postaral se o to Tyler Johnson!

Střely: 28:30 (9:11, 11:13, 7:6 – 1:0)

61:04 Tyler JOHNSON - 4:3

61:04
    Tampa právě vstřelila branku!
    A máme hotovo, dnešní zápas plný obratů vyhrávají Bolts! TYLER JOHNSON se po přihrávce od Victora Hedmana uvolnil za bránící hráče a střelou po zemi prostřelil Pekku Rinneho mezi betony! Asistence: Victor Hedman a Steven Stamkos.

60:42
    Ryan Johansen se snažil prosadit u levé tyče ze svého pohledu, ale nakonec ani nedovedl ohrozit Bena Bishopa.

60:30
    Roman Josi si nahodil puk a když za ním spěchal, odpálil mu ho Ben Bishop.

60:01

Střely: 27:30 (7:6 ve třetí třetině)

Dnešní utkání tedy v základní hrací době nebylo rozhodnuté, takže za pár okamžiků půjdeme do prodloužení!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:33 Steven STAMKOS - 3:3

59:33
    A máme srovnáno, to je něco! Přesilovou hru šest na čtyři využil kdo jiný než kanonýr STEVEN STAMKOS. Ten se dnes po několika pokusech konečně prosadil, když dostal nabito na volej od Victora Hedmana. Jeho dělovou ránu zastavila až síť Rinneho brány! Asistence: Victor Hedman a Nikita Kučerov.

59:12
    Oddechový čas pro domácí.

59:12
    Steven Stamkos dostal nabito na levé křídlo, ale jeho tvrdá rána se odrazila od břevna Rinneho branky! Po následném zmatku v brankovišti hostující gólman raději podržel kotouč.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 29. Brown (Filppula, Šustr), 31. Kučerov (Nestěrov, Bishop), 60. Stamkos (Hedman, Kučerov), 62. Johnson (Hedman, Stamkos) – 10. Fisher (Arvidsson, Ekholm), 45. Neal (Josi, Jackman), 48. Forsberg (Ribeiro, Josi)

Tampa Bay Lightning: Bishop (Gudlevskis) – Hedman, Šustr, Carle, Strålman, Nestěrov, Coburn – Palát, Namestnikov, Stamkos – Killorn, Johnson, Kučerov – Brown, Filppula, Callahan – Paquette, Boyle, Condra. Trenér: Jon Cooper.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Ekholm, Ellis, Jackman, Bitetto – Järnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Bass. Trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Joannette, St. Pierre – Murray, MacPherson

Diváci: 19 092