Buffalo – Montreal 6:4 (kon.) | NY Rangers – Los Angeles 4:5 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 1:2 (0:1 po s.n.)
Detroit – Colorado 2:3 (1:2 po s.n.) | Tampa – Nashville 4:3 (po pr.) | Florida – St. Louis 3:5 (kon.)
Arizona – Calgary 4:1 (kon.) | Philadelphia – New Jersey 1:2 (po pr.) | Minnesota – Boston 2:4 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Sobota 13.02.2016, 19:05 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Já se s vámi loučím a přeji krásný zbytek dnešního dne. (21:47:52)

3. Cory Schneider (NJD) – 31 zákroků, 96,9% zákroků

V prodloužení byli o něco aktivnějším celkem hosté, kteří si svou snahou vymodlili přesilovku. Tu se ji povedlo během sedmadvaceti sekund využít zásluhou Adama Henriquea, který se prosadil z pravého kruhu. New Jersey získává dva důležité body.

62:58 HENRIQUE - 1:2

62:58
    Devils právě vstřelili branku!
    Přesilová hra je bleskově využita a Devils získávají dva body, které jsou pro ně hodně důležité! John Moore poslal puk na pravý kruh ADAMU HENRIQUEMU, který přesnou střelou překonal Michala Neuvirtha podruhé! Asistence: John Moore, Kyle Palmieri.

62:31
    Jakub Voráček fauloval hostujícího kapitána, a tak uvidíme přesilovou hru Devils.

62:31
    Neskutečný Michal Neuvirth! Jacob Josefson přihrál puk před branku na volného Andyho Greenea, kterému se nepovedlo překonat roztáhnutého brankáře!

62:19
    Šance na obou stranách. Daemon Severson z bezprostřední blízkosti napálil spojnici tyčky a břevna. Na druhé straně pozorný Schneider proti pokusu Girouxe!

61:45
    Kyle Palmieri pálil na branku z levého kruhu, ale nakonec jsme viděli jen skvělý zákrok brankáře Neuvortha!

61:16
    Jakub Voráček poslal přihrávku před branku, kde se ovšem nepovedlo nikomu z jeho spoluhráčů zakončit.

60:38
    Probíhá snažení hostujících hokejistů v útočném pásmu, ale žádná střela směrem Neuvirth nepřišla.

60:01

Druhá třetina nabídla jedinou branku, kterou dal talentovaný bek Shayne Gostisbehere. Následně se ale nic zajímavého nestalo, oba celky se spíše trápily. Rozhodne prodloužení, respektive nájezdy.

Střely na branku: 31:20

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:19
    Devils ale mohli utkání rozhodnout. Střelou do pravého horního růžku to zkoušel Travis Zajac, ale ten trefil přímo Neuvirtha do lapačky!

58:40
    Devils se v útočném pásmu snažili, ale nic se jim tam nepovedlo vymyslet. Utkání půjde do prodloužení.

David Panuška

Branky a nahrávky: 44. Gostisbehere (Giroux) – 7. Blandisi (Zajac), 63. Henrique (Moore, Palmieri)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Gostisbehere, Del Zotto, Streit, Schultz, Gudas, Manning – Simmonds, Giroux, Voráček – Schenn, Cousins, Gagner – White, Bellemare, VandeVelde – Umberger, Weal, Raffl
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Moore, Severson, Helgeson, Schlemko – Stempniak, Henrique, Blandisi – Palmieri, Zajac, Kalinin – Boucher, Josefson, Kennedy – Tootoo, Gionta, Farnham

Rozhodčí: St. Laurent, Luxmore – Knorr, Berg