Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)
Vancouver Canucks
2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
Toronto Maple Leafs
Neděle 14.02.2016, 01:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Toronto doma porazilo Vancouver 15. listopadu 4:2 a velkou zásluhu na tom má několik hráčů. Brankář James Reimer předvedl 43 zákroků, zatímco James van Riemsdyk, PA Parenteau, Shawn Matthias a Joffrey Lupul vstřelili gól. Za Canucks skórovali Jannik Hansen a Alexandre Burrows. Druhým soubojem dvou kanadských celků v letošní sezóně, který se tentokrát odehraje v Rogers Areně, Vás provede Tomáš Reiner.
    Pozvánka na nedělní utkání mezi Vancouverem a Torontem.

Vancouver Canucks:

V dresu Vancouveru čeká velký zápas útočníka Alexe Friesena, který byl povolán z Uticy hrající American Hockey League a proti Torontu si zřejmě odbude debut. Alex Friensen v loňské sezóně odehrál během základní části a playoff celkem 230 minut. Z Uticy byl kromě Alexe Friensena povolán také obránce Yannick Weber. Vancouver sice v pátek vyhrál 3:1 nad Coloradem, jenže přišel o dva hráče. Obránce Alexander Edler bude kvůli zlomenině lýtkové kosti mimo hru šest týdnů, zatímco Brandon Sutter kvůli zlomené čelisti šest až osm týdnů. Canucks budou vstupovat do zápasu se dvěma výhrami v řadě.
    Hráči Vancouveru se v Rogers Areně představí v retro dresech.

Toronto Maple Leafs:

Josh Leivo a Michael Grabner kvůli zranění v pátek netrénovali a zřejmě budou oba dva mimo hru. Josh Leivo utrpěl během střetnutí proti Edmontonu, kterému Toronto podlehlo 5:2, v první třetině zranění v horní části těla a je jisté, že do zápasu proti Vancouveru nezasáhne. Centr Nazem Kadri, který vynechal páteční trénink, se vrátil zpět na led a před zápasem proti Canucks si vyzkoušel spolupráci v první lajně s Peterem Hollandem a Leo Komarovem. Maple Leafs vyhráli pouze pět z posledních 15 zápasů.
    Toronto Maple Leafs na začátku února představilo nové logo.

Milan Michálek (TOR) 6+4, +/- +1

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Hutton, Tanev, Hamhuis (A), Weber, Bartkowski, Sbisa – D. Sedin (A), H. Sedin (C), Hansen – Baertschi, Horvat, Vrbata – Burrows, Vey, Etem – Dorsett, McCann, Virtanen. Hlavní trenér: Willie Desjardins.

Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Hunwick (A), Rielly, Gardiner, Polák (A), Marinčin, Corrado – Holland, Leipsic, Komarov (A) – Grabner, Arcobello, Parenteau – Winnik, Spaling, Greening – Clune, Froese, Boyes. Hlavní trenér: Mike Babcock.

Rozhodčí: Trevor Hanson, Jean Hebert – Kiel Murchison, Vaughan Rody.
    Video Johnyho Canucka je právě přehráváno na kostce.

00:01

00:06
    Henrik Sedin vyhrál úvodní vhazování a souboj kanadských týmů mezi Vancouverem a Torontem mohl začít.

00:49
    Maple Leafs vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra byla přerušena. Vhazovat se bude před Jamesem Reimerem.

01:17
    Toronto nahodilo puk za bránu Vancouveru, kde o něj vzápětí svedlo neúspěšný souboj.

01:45
    Po úvodním vhazování to v hledišti pořádně vřelo, nyní se ale hlasivky fanoušků uklidnily.

01:56
    Maple Leafs opět vyhodili puk na zakázané uvolnění a hra byla přerušena.

02:01
    Linden Vey na pravém křídle vypálil ihned po vhazování a pozorný James Reimer si připsal první úspěšný zákrok v dnešním utkání.

02:38
    Toronto se vydalo na steč, jenže jeho hráči opět o puk za bránou přišli.

02:50
    James Reimer se rozhlédl u své pravé tyče jako by byl na přechodu pro chodce a poté raději podržel puk pod lapačkou.

02:50
    Derek Dorsett (VAN) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

03:25
    Jannik Hansen nepřesně rozehrál z obranného pásma a Maple Leafs mohli vyrazit znovu na steč.

03:37
    Leo Komarov napřáhl na levém křídle k nádherné střele, která se od vzdálenější pravé tyče odrazila zpět do hry!

03:46
    Alexandre Burrows dostal do jízdy přihrávku a přečíslení v oslabení dva na jednoho zakončil tvrdou střelou, která zamířila vedle levé tyče!

04:28
    Leo Komarov se tentokrát dostal ke střele v pravém kruhu pro vhazování a jeho pokus byl zablokován.

04:47
    Canucks vyhodili puk k bráně Toronta, jehož úvodní přesilová zůstane nevyužita.

04:53
    Ryan Miller zastavil nahození Maple Leafs a přerušil hru.

05:26
    Radim Vrbata se z ničeho nic zrodil před bránou v obrovské šanci, puk ale mezi betony Jamese Reimera z blízkosti poslat nedokázal! James Reimer si připsal skvělý zákrok a poté si poradil i s následnou dorážkou Canucks, kterou vyrazil levým betonem.

06:07
    Radim Vrbata:

Radim Vrbata v loňské sezóně NHL 2014-15 vstřelil 21 branek, letos už jich má na svém kontě 11.

06:16
    Peter Holland se na pravém křídle ocitl v postavení mimo hru a po přerušení následuje krátká reklamní přestávka.
    Brendan Leipsic během rozbruslení před svým debutem v NHL.

06:32
    Henrik Sedin nedokázal na pravém křídle dojet rychlý puk, který vzápětí skončil na zakázaném uvolnění.

06:59
    Vancouver si vytvořil dvě slušné příležitosti, zatímco Toronto jednu, úvodního gólu jsme se ale nedočkali. Zatím.

07:18
    James Reimer u své pravé tyče zastavil nahození Canucks, za kterým už se jeho hráči sjížděly jako vosy.

07:29
    Matt Bartkowski (VAN) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

08:04
    Leo Komarov se ocitl u pravé tyče v obrovské šanci, ani na třikrát ale nedokázal puk z blízkosti procedit za Ryana Millera!

08:21
    Nechybělo mnoho a Toronto rychle využilo svou druhou přesilovou hru.

08:43
    Canucks zbytek oslabení zvládají skvěle a podruhé v řadě vyhazují puk až k bráně Toronta.

09:06
    Colin Greening před bránou tečoval tvrdou střelu svého spoluhráče z pravého křídla a puk skončil v ochranné síti.

09:42
    Toronto se vydalo polevé straně do útočného pásma a jeden z čárových rozhodčích poté hlasitě zvolal: "Ofsajd".

10:17
    Maple Leafs po přerušení hry vzápětí museli rychle vyklidit útočné pásmo, aby se opět neocitli v postavení mimo hru.

11:26
    Emerson Etem se dostal v pravém kruhu pro vhazování ke střele, ta ovšem byla příliš slabá a James Reimer si s ní hravě poradil.

11:26
    Po přerušení hry dostává v Rogers Areně prostor krátká přestávka.
    Matt Hunwick dnes nastoupil ke svému 400. utkání v NHL.

11:37
    Alexandre Burrows vypálil z levého křídla, jeho následná střela ale byla zablokována.

12:26
    Daniel Sedin vypálil z pravého křídla, jeho střela ale byla zablokována a po přerušení hry se bude znovu vylučovat.

12:26
    Roman Polák (TOR) dostal menší trest, 2 minuty držení.

12:46
    Maple Leafs se podařilo vyhodit a úvodní oslabení v dnešním zápase zvládají zatím na jedničku s hvězdičkou.

13:38
    Yannick Weber vypálil na pravém křídle od modré čáry a jeho střela mířila ke vzdálenější levé tyči, James Reimer ji ale pravým betonem vyrazil mimo!

14:08
    Toronto se ubránilo a vyhodilo puk za bránu Ryana Millera.

14:38
    Vyloučený Roman Polák je zpět na ledě a Toronto hraje po přečkání úvodního oslabení v zápase v plném počtu.

15:12
    PA Parenteau na pravém křídle napřáhl ke tvrdé střele, která měla gólové parametry, Ryan Miller ji ale levým betonem vykopl mimo tři tyče své brány!

16:04
    Hra se přelévá ze strany na stranu a oba dva týmy hrají ve velmi vysokém tempu.

16:28
    Daniel Winnik vypálil z levého křídla a jeho následná střela našla náruč připraveného Ryana Millera. Následuje reklamní přestávka.
    Jared McCann a jeho tvrdý hit v pravém rohu ledové plochy.

17:01
    Leo Komarov se dostal na pravém křídle u mantinelu k puku, o ten ho ale vzápětí připravil po tvrdém dohrání Emerson Etem nebo Jared McCann, nejsem si stoprocentně jistý.

18:06
    Do konce úvodní části dnešního zápasu zbývají odehrát dvě minuty a zatím marně čekáme na vstřelení úvodní branky.

18:34
    Maple Leafs se dostali na levém křídle ke střele, kterou Ryan Miller pravým betonem vyrazil do rohu kluziště.

18:58
    Hráči obou týmů teď svádí velký a dlouhý souboj o puk v pravém rohu útočného pásma Toronta.

19:26
    Daniel Winnik se chtěl u pravé tyče dostat k dorážce, před ním ale puk rychle vleže stáhl pod sebe pozorný Ryan Miller.

19:40
    Dvacet sekund do konce první části, ve které se zřejmě gólu nedočkáme.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Radim Vrbata v úvodu zápasu nepřekonal v tváří v tvář Jamese Reimera, který se rozchytal k velkému výkonu a nenechal se mezi betony překonat. Na opačné straně měl obrovskou příležitost skvěle hrající Leo Komarov, který se třikrát snažil puk u pravé tyče dorazit za záda Ryana Millera, ani v jednom případě ale neuspěl a úvodní část gól nepřinesla. Skóre po první třetině. Vancouver Canucks 0 Toronto Maple Leafs 0.
    Vancouver Canucks vstupuje do nové a snad lepší éry.

Druhá třetina začne přibližně ve 2:08.

20:01

20:08
    Ve Vancouveru právě začala druhá třetina, do které oba týmy vstupují za bezbrankového stavu 0:0.

20:20
    Canucks se vydali po pravém křídle do útoku, jejich akci ale přerušilo postavení mimo hru.

20:37
    Derek Dorsett si na levém křídle najížděl v útočném pásmu na volný puk, těsně před ním ho ale ukořistil Roman Polák.

21:26
    Hra se v úvodu přelévá ze strany na stranu a je vidět, že hráči obou týmů do druhé třetiny vyrazili plní sil.

21:54
    Canucks se po rychlém protiútoku dostali do přečíslení tři na dva a u levé tyče se jeden z domácích hráčů dostal do zakončení, puk se ale od jeho hole odrazil těsně vedle levé tyče!

22:05
    Maple Leafs přečkali krušnou chvíli a vyhodili puk na zakázané uvolnění.

22:15
    Alexandre Burrows tvrdě vypálil z levého kruhu pro vhazování, jeho střela ale našla pouze hruď brankáře Jamese Reimera.

22:43
    Vypadá to, že Canucks v první třetině Jamese Reimera pořádně rozchytali a ten je nyní k nepřekonání.

23:18
    Vancouver právě vstřelil branku!
    DANIEL SEDIN střílí nádherný gól a posílá Vancouver do vedení!! Jannik Hansen zpoza brány přihrál po zachycení vyhození Maple Leafs do pravého kruhu pro vhazování Danielovi Sedinovi, který si srovnal puk na hůl a poté krásnou střelou vymetl přesně pravý horní roh brány. Asistence: Jannik Hansen, Henrik Sedin.
    23:18 Daniel SEDIN - 1:0

24:18
    Maple Leafs vyráží na steč a chtějí rychle vyrovnat.

24:27
    Toronto právě vstřelilo branku!
    MARK ARCOBELLO střílí gól a vyrovnává na 1:1!! Mark Arcobello v pravém kruhu pro vhazování napřáhl mezi dvěma hráči Vancouveru ke krásné táhlé střele zápěstím a umístil puk přesně k pravé tyči. Bez asistence.
    24:27 Mark ARCOBELLO - 1:1

24:44
    MARK ARCOBELLO střílí během pouhých 17 sekund svůj druhý gól v zápase a otáčí vývoj utkání na stranu Toronta!! Jake Gardiner se dostal u levé tyče k puku a z ostrého úhlu poté našel před bránou Marka Arcobella, který kotouč z blízkosti dorazil do prázdné brány. Asistence: Jake Gardiner, Pierre-Alexandre Parenteau.
    24:44 Mark ARCOBELLO - 1:2

26:35
    Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka.

27:16
    Derek Dorsett (VAN) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.

27:49
    Ryan Miller zastavil nahození Toronta, které si zahraje přesilovou hru po tvrdém a agresivním hitu Jannika Hansena.

27:50
    Jannik Hansen (VAN) dostal menší trest, 2 minuty krosček.

28:06
    Morgan Rielly tvrdě vypálil v pravém kruhu pro vhazování, jeho střelu ale zablokoval obětavý Bo Horvat.

28:26
    Morgan Rielly se dostal mezi kruhy pro vhazování ke střele, která se od levé tyče odrazila zpět do hry!

29:14
    Ryan Miller má plné ruce práce a v rychlém sledu předvedl tři skvělé zákroky, přičemž během toho posledního vytáhl fantastický semafor, na kterém se rozsvítila červená!

29:52
    Vancouver přečkal oslabení 5 na 3 a Rogers Arena se odvděčuje svým hráčům hlasitým aplausem!

30:07
    Brendan Leipsic mohl vstřelit svůj první gól v NHL během svého debutu, když se mezi kruhy pro vhazování dostal ke střele, která mířila přesně k levé tyči, Ryan Miller ale předvedl skvělý zákrok a pravým betonem ji vyrazil!

30:28
    Hra byla přerušena a Vancouver si po krátké reklamní přestávce zahraje přesilovou hru.

30:28
    Brendan Leipsic (TOR) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

31:58
    Christopher Tanev tvrdě vypálil na pravém křídle a jeho střela zamířila nad.

32:29
    Vyloučený Brendan Leipsic je zpět na ledě a Maple Leafs hrají opět v plném počtu.

33:46
    Canucks se vydali po levé straně do útočného pásma, jenže přejeli útočnou modrou čáru příliš rychle. Ofsajd.

34:01
    Ryan Miller ukryl střelu Toronta z pravého křídla ve své výstroji a na řadu přichází reklamní přestávka.

34:37
    Puk byl sražen na střídačku jednoho z týmů ve středním pásmu a hra byla opět přerušena.

35:08
    Matt Bartkowski vypálil a James Reimer si po delší době připsal další úspěšný zákrok.

35:10
    Alexandre Burrows (VAN) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

35:10
    Frank Corrado (TOR) dostal menší trest, 2 minuty držení.

35:59
    Michael Grabner se snažil prosadit na levém křídle, vzápětí ale o puk přišel.

36:14
    Henrik Sedin shodil rukavice a vyzval na taneček Lea Komarova, u mantinelu naproti střídačkám se poté strhla obrovská mela, po které určitě padne několik trestů.

36:14
    Henrik Sedin (VAN) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

36:14
    Leo Komarov (TOR) dostal menší trest, 2 minuty hrubost.

38:00
    Do konce druhé třetiny zbývají odehrát přesně dvě minuty.

38:48
    Roman Polák napřáhl mezi kruhy pro vhazování k prudké střele, která zamířila nad. Ryan Miller zasahovat nemusel.

39:16
    Canucks se dostali na pravém křídle ke střele a James Reimer po dobrém zákroku podržel puk ve své výstroji.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Po bezbrankové úvodní části v té druhé padly tři góly, které se vešly do minuty a 26 sekund. Skóre otevřel krásnou střelou do pravého horního rohu Daniel Sedin, na jehož gól vzápětí rychle odpověděl Mark Arcobello a ještě rychleji na něj navázal. Mark Arcobello během 17 sekund vstřelil dva góly, kterými otočil vývoj na stranu Toronta. Skóre po 40 minutách. Vancouver Canucks 1 Toronto Maple Leafs 2.
    Fanoušci Toronta cestovali 4382 km, aby viděli úžasný obrat.

Třetí třetina začne přibližně v 3:06.

40:01

40:35
    Maple Leafs se dostali v úvodu třetí třetiny ke dvěma střelám, oba dvě ale zamířily vedle pravé tyče.

41:00
    Sven Baertschi se před bránou ocitl ve slibné šanci, jeho následná střela ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

41:32
    Jake Gardiner se dotkl puku za vlastní bránou a po přerušení hry se bude vylučovat. Na dvě minuty si půjde odpočinout Roman Polák.

41:32
    Roman Polák (TOR) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

42:04
    Maple Leafs v oslabení podnikli útok po pravém křídle, ten ale vzápětí zastavil ofsajd.

42:29
    Toronto vyhodilo puk za bránu Ryana Millera a čtveřice hráčů Maple Leafs odjela rychle střídat.

42:57
    Michael Grabner vypálil na levém křídle v oslabení a pozorný Ryan Miller ukryl puk v lapačce.

43:29
    Canucks se až v závěru přesilové hry dostali do zakončení a ta navíc zamířila mimo.

43:54
    BRENDAN LEIPSIC předvedl parádní basebollový úder a svým prvním gólem v kariéře během debutu v NHL posílá Toronto do dvoubrankového vedení!! Maple Leafs vypálili od modré čáry a následná střela Riche Clunea se od zad Alexandreho Burrowse odrazila do vzduchu, Ryan Miller nevěděl, kde má puk, a Brendan Leipsic ho ze vzduchu poslal k levé tyči. Asistence: Rich Clune, Jake Gardiner.
    43:54 Brendan LEIPSIC - 1:3

45:18
    Hra byla přerušena kvůli přihrávce rukou Daniela Sedina.

45:56
    Frank Corrado si u mantinelu počíhal na Lindena Veye a v obranném pásmu ho čistým bodyčeckem poslal k ledu.

46:04

46:35
    Nick Spaling vypálil z levého kruhu pro vhazování a Ryan Miller jeho střelu vyrazil vedle pravé tyče své brány.

46:48
    Maple Leafs vzápětí vypálili z opačné strany útočného pásma a pozorný Ryan Miller ukryl puk ve svém náručí.

47:37
    Ben Hutton předvedl krásnou individuální akci a po objetí brány a celého útočného pásma hledal u pravé tyče Bo Horvata, ten se ale ke střele nedostal.

48:07
    James Reimer neponechal nic náhodě a u své pravé tyče puk ukryl pod lapačkou, aby přerušil hru.

49:01
    Canucks se ubránili a vyhodili puk na zakázané uvolnění.

49:29
    Roman Polák mohl u levé tyče uklízet puk do prázdné brány, Emerson Etem k němu ale na poslední chvíli přijel a holí jeho střelu srazil za bránu! To byl fantastický obranný zákrok.

50:04
    Hra byla přerušena a po zakázaném uvolnění Toronta následuje krátká reklamní přestávka určena komerčním účelům.
    Rodiče debutujícího Brendana Leipsica, který skóroval.

50:27
    Hráči Toronta vypálili na pravém křídle z ostrého úhlu a Ryan Miller si připsal další úspěšný zákrok.

50:56
    V Rogers Areně se stále hraje otevřená hra, což samozřejmě více vyhovuje Torontu, pokud totiž útočíte, je menší pravděpodobnost, že inkasujete gól, než když se jen bráníte.

51:46
    Maple Leafs se po dokonání obratu dostali na koně a Vancouver se se zápasem marně snaží něco udělat.

52:09
    Ryan Miller vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Maple Leafs.

52:29
    Maple Leafs nyní hodně zjednodušili hru a pouze nahazují puk za bránu Vancouveru.

53:21
    Čas rychle ubíhá na kostce nad ledem a Vancouveru už nemá příliš prostoru na to, aby vstřelil dva nebo dokonce tři góly.

53:34
    Maple Leafs vyhodili puk na zakázané uvolnění.

53:42
    Henrik Sedin rychle vypálil po vhazování v pravém kruhu pro vhazování a James Reimer jeho střelu pravým betonem vyrazil mimo! To byl skvělý zákrok brankáře Maple Leafs, po kterém hosté vyhodili puk opět na zakázané uvolnění.

54:16
    Daniel Sedin si hrál v obranném pásmu tak dlouho s pukem, až ho u pravé tyče své brány ztratil, Canucks se k němu ale vzápětí rychle vrátili.

54:57
    Maple Leafs opět pouze nahodili puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat.

55:02
    Zakázané uvolnění. Tentokrát proti Vancouveru.

55:31
    Do konce zápasu zbývá odehrát méně než čtyři minuty a půl minuty.

56:01
    Leo Komarov nabral na pravém křídle rychlost, v zóně Vancouveru se ale poté ke střele nedostal.

56:34
    Dan Hamhuis na levém křídle tvrdě vypálil od modré čáry a jeho následná rána byla sražena těsně vedle levé tyče!

57:03
    Hra byla přerušena po ofsajdu Vancouveru a na řadu přichází poslední reklamní přestávka.

57:03
    Ryan Miller odjel na střídačku a Vancouver to zkouší necelé tři minuty před koncem při hře bez brankáře!

57:26
    Ben Hutton tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela zamířila vedle levé tyče.

57:47
    Maple Leafs vyhodili puk do středního pásma o mantinel a Vancouver zakládá další útok ve své obranné třetině.

58:13
    SVEN BAERTSCHI střílí gól při hře bez brankáře a snižuje na rozdíl jedné branky!! Sven Baertschi se dostal u levé tyče k odraženému puku a poslal ho do prázdné brány.
    58:13 Sven BAERTSCHI - 2:3

58:47
    Ryan Miller je opět na střídačce a brána Canucks zůstává prázdná.

59:02
    BRAD BOYES uklízí puk do prázdné brány a zvyšuje na 4:2 pro Maple Leafs!! Daniel Winnik vysunul dopředu Brada Boyese, který poté střelou po ledě zamířil do prázdné brány. Asistence: Daniel Winnig, Nick Spaling.
    59:02 Brad BOYES - 2:4

59:25
    Ryan Miller už zůstává v bráně a Toronto v dnešním zápase určitě zvítězí.

59:30
    LEO KOMAROV chtěl na pravém křídle přihrát bekhendem svému spoluhráčovi a jeho přihrávka nakonec skončila v prázdné bráně. Bez asistence.
    59:30 Leo KOMAROV - 2:5

60:00
    V dnešním zápase se už nic nestane a Toronto vítězí na ledě Vancouveru 5:2!

Debutující Brendan Leipsic předvedl ve třetí třetině pěkný baseballový úder a vstřelil svůj první gól v NHL, který se nakonec ukázal být vítězný. Sven Baertschi totiž necelé dvě minuty před koncem zápasu skóroval při hře bez brankáře, jenže na opačné straně během poslední minuty poslali puk do prázdné brány Brad Boyes a Leo Komarov a Canucks se utkání zdramatizovat nepodařilo. Konečný výsledek. Vancouver Canucks 2 Toronto Maple Leafs 5.

1. Mark Arcobello (TOR) 2+0
    2. Brendan Leipsic (TOR) 1+0
    3. Ryan Miller (VAN) 33 zák., 3 góly, 91,7%

Radim Vrbata (VAN) 0+0, 2 střely, čas na ledě 14:53
    Roman Polák (TOR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 22:55
    Martin Marinčin (TOR) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:14 (05:00:35)

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 24. D. Sedin (Hansen, H. Sedin), 59. Baertschi – 25. Arcobello, 25. Arcobello (Gardiner, Parenteau), 44. Leipsic (Clune, Gardiner), 60. Boyes (Winnik, Spaling), 60. Komarov

Rozhodčí: Trevor Hanson, Jean Hebert – Kiel Murchison, Vaughan Rody

Diváci: 18570