Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (0:0, 4:0, 0:3)
Washington Capitals
Neděle 14.02.2016, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

51:27
    Bude se vylučovat! Washington si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Eakin.

44:45
    Vzápětí přichází i přesilovka pro Dallas! Kuzněcov dostává dvě minuty za držení protihráče.

42:48
    Washington si zahraje přesilovou hru! Jordie Benn složil rozjetého Chimeru a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění.

38:51
    A pozor! Dallas si zahraje přesilovku pět na tři! Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval Laich.

38:20
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Wilson – 2 min., nedovolené bránění).

27:55
    Washington dostává šanci ke snížení! Roussel si odsedí dvě minuty za sekání.

04:55
    Uvidíme první přesilovou hru utkání a zahraje si ji domácí Dallas. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Burakovsky.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 22. Janmark (Hemský), 27. Jamie Benn (Eaves, Nemeth), 35. Seguin (Nemeth), 40. Seguin (Klingberg, Sharp) – 45. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 48. Williams (Schmidt, Kuzněcov), 54. Burakovsky (Kuzněcov, Orlov)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Goligoski (A), Demers, Oduya, Jordie Benn, Nemeth – Eaves, Seguin, Jamie Benn (C) – Sharp, Eakin, Roussel – Hemský, Janmark, Ničuškin – Sceviour, Faksa, Fiddler (A)
    Washington Capitals: Holtby (40.Grubauer) – Carlson, Schmidt, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Burakovsky – Wilson, Johansson, Chimera – Galijev, Richards, Laich

Rozhodčí: Kozari, Skilliter – McElman, Brisebois

Diváci: 18 532