Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)
Dallas Stars
4:3 (0:0, 4:0, 0:3)
Washington Capitals
Neděle 14.02.2016, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

59:28
    Wilson byl hodně blízko! Po krásné přihrávce do mezikruží se v kleče opřel do kotouče a tvrdou střelou orazítkoval tyč!

58:26
    Hostující trenér si vyžádal oddechový čas!

58:21
    Málem bylo vyrovnáno! Burakovsky nasměroval kotouč ze vzduchu k tyči, jenže fantastický Lehtonen měl beton na správném místě!

58:19
    Grubauer odjíždí na střídačku, Washington zkouší štěstí v šesti bruslařích na ledě!

55:52
    Na druhé straně doráželi hosté před Lehtonenem, ale nikdo z hráčů Washingtonu kotouč nad beton ležícího brankáře nenadzvedl!
    53:54 Andre BURAKOVSKY - 4:3

53:54
    Washington právě vstřelil branku!
    Drama je na světě! Dallas sice přestál dvouminutové oslabení, ale po dalším útoku se ke kotouči dostal ANDRE BURAKOVSKY a střelou na přední tyč překonal Lehtonena! Asistence: Jevgenij Kuzněcov, Dmitrij Orlov.

52:36
    Ovečkin mohl dostat Washington na dostřel jediné branky, ale trefil fantasticky se pohybujícího Lehtonena, jež je hrdinou Dallasu!

51:27
    Bude se vylučovat! Washington si zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za vysokou hůl dostává Eakin.
    47:20 Justin WILLIAMS - 4:2

47:20
    A pozor! Je tady drama! Washington se dostává na rozdíl dvou branek! JUSTIN WILLIAMS dostal moře času a prostoru, vybruslil si před branku a zamířil do volného místečka. Asistence: Nate Schmidt, Jevgenij Kuzněcov.

44:45
    Vzápětí přichází i přesilovka pro Dallas! Kuzněcov dostává dvě minuty za držení protihráče.
    44:03 Alexander OVEČKIN - 4:1

44:03
    Je sníženo! Washington využívá přesilovou hru! ALEXANDER OVEČKIN dostal nabito do svého oblíbeného prostoru a střelou bez přípravy překonal Lehtonena! Asistence: John Carlson, Nicklas Bäckström.

42:48
    Washington si zahraje přesilovou hru! Jordie Benn složil rozjetého Chimeru a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění.
    39:23 Tyler SEGUIN - 4:0

39:23
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dallas využívá nabídnutou šanci! Klingberg vypálil od modré čáry, jeho ránu ještě Holtby vyrazil, ale naneštěstí pro Washington se kotouč odrazil do míst, kde stál TYLER SEGUIN a dorazil puk do branky. Asistence: John Klingberg, Patrick Sharp.

39:00
    Probíhá poslední minuta 2. třetiny!

38:51
    A pozor! Dallas si zahraje přesilovku pět na tři! Dvě minuty za hru vysokou holí vyfasoval Laich.

38:20
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Wilson – 2 min., nedovolené bránění).

37:05
    Holtby si připsal důležitý zákrok! Roussel se ocitl za obranou Washingtonu, chtěl si hostujícího brankáře rozhýbat, jenže na fantastického Holtbyho si tentokrát nepřišel!
    34:01 Tyler SEGUIN - 3:0

34:01
    Domácí jsou ve velké pohodě a zaslouženě přidávají třetí branku! TYLER SEGUIN měl spoustu času na vymyšlení zakončení a nakonec trefil mezeru mezi betony brankáře Washingtonu! Asistence: Patrik Nemeth.

30:15
    Richards dostihl odražený kotouč jako první a střelou švihem jen o malý kousek minul horní roh Lehtonenovy branky. Domácí brankář si může oddechnout.

27:55
    Washington dostává šanci ke snížení! Roussel si odsedí dvě minuty za sekání.
    26:48 Jamie BENN - 2:0

26:48
    Nádherná akce Dallasu! Domácí uzamkli soupeře v jeho obranné třetině a dočkali se dalšího úspěchu! Eaves zády k brance z rohu kluziště našel přihrávkou JAMIE BENNA, jež vymetl horní roh Holtbyho branky! Asistence: Patrick Eaves, Patrik Nemeth.

25:27
    Obrovská šance Dallasu! Holtby vyrazil střelu od mantinelu pouze na hokejku Eakina, ale zázračným způsobem se dokázal přemístit a zneškodnit okamžitou dorážku!
    21:55 Mattias JANMARK - 1:0

21:55
    Dallas se ujímá vedení! Domácí protrhli smůlu střelců a po chybě hostů se dostali do přečíslení. Aleš Hemský našel skvělou přihrávkou MATTIASE JANMARKA, jež procedil kotouč za Holtbyho záda! Asistence: Aleš Hemský.

19:00
    Probíhá poslední minuta 1. třetiny!

13:21
    Schmidt dostal fantastickou přihrávku zpoza branky a okamžitě zakončoval. Kotouč prolétl Lehtonenovi nad ramenem a zastavil se až o horní tyč!

04:55
    Uvidíme první přesilovou hru utkání a zahraje si ji domácí Dallas. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Burakovsky.

03:02
    Obrovskou šanci měl Patrick Sharp, jež si sjel před branku Washingtonu, ale nedokázal usměrnit rychlou přihrávku mezi tři tyče!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 22. Janmark (Hemský), 27. Jamie Benn (Eaves, Nemeth), 35. Seguin (Nemeth), 40. Seguin (Klingberg, Sharp) – 45. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 48. Williams (Schmidt, Kuzněcov), 54. Burakovsky (Kuzněcov, Orlov)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Goligoski (A), Demers, Oduya, Jordie Benn, Nemeth – Eaves, Seguin, Jamie Benn (C) – Sharp, Eakin, Roussel – Hemský, Janmark, Ničuškin – Sceviour, Faksa, Fiddler (A)
    Washington Capitals: Holtby (40.Grubauer) – Carlson, Schmidt, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Bäckström (A), Ovečkin (C) – Williams, Kuzněcov, Burakovsky – Wilson, Johansson, Chimera – Galijev, Richards, Laich

Rozhodčí: Kozari, Skilliter – McElman, Brisebois

Diváci: 18 532