Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)

Andrej Sekera (EDM) 0+0, 2 střely, čas na ledě 24:05
    Ondřej Pavelec (WPG) 64 minut 42 sekund, 21 zák., 1 gól, úspěšnost zákroků 95,5% (07:23:52)

1. Laurent Brossoit (EDM) 32 zák., 1 gól, 97,0%
    2. Ondřej Pavelec (WPG) 21 zák., 1 gól, 95,5%
    3. Matt Hendricks (EDM) 1+0
    Laurent Brossoit byl v Rexall Place vyhlášen první hvězdou.

Český brankář Ondřej Pavelec po návratu mezi tři tyče odchytal fantastický zápas a v samostatných nájezdech inkasoval jen jeden gól, zatímco Laurent Brossoit během prvního zápasu v letošní sezóně NHL dva, když ho neskutečným způsobem překonal Blake Wheeler a po něm proměnil rozhodující nájezd kapitán Andrew Ladd. Konečný výsledek. Edmonton Oilers 1 Winnipeg Jets 2 po nájezdech.

Andrew LADD - 1:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
    Autorem vítězné branky je ANDREW LADD.

3. série
    1:2
    Connor McDavid do poslední chvíle čekal a poté se snažil umístit puk k levé tyči, tam ale našel pouze pravý beton Ondřeje Pavelce.

2. série
    1:2
    Andrew Ladd napřáhl ke střele k pravé tyči a nad lapačkou Laurenta Brossoita poslal puk do brány!

2. série
    1:1
    Také Jordan Eberle si počínal skvěle a tvrdou střelou zápěstím vymetl přesně pravý horní roh brány!
    Blake WHEELER

1. série
    0:1
    Blake Wheeler to udělal báječně a doslova vykoupal Laurenta Brossoita! Blake Wheeler si prohodil puk za zády a po skvělém zaseknutí u levé tyče ho poslal do prázdné brány.

1. série
    0:0
    Matt Hendricks se rozjel a první nájezd bekhendovým blafákem neproměnil! Ondřej Pavelec vytáhl skvělý zákrok.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení vítěze nepřineslo a čekají nás nájezdy. Skóre po 65 minutách. Edmonton Oilers 1 Winnipeg Jets 1.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Hra byla přerušena a Jets si vzali oddechový čas.

64:54
    Andrej Sekera se ocitl ve dvou velkých šancích, ani během jedné z nich ale nedokázal skvělého Ondřeje Pavelce překonat!

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 51. Hendricks (Fayne) – 28. Wheeler (Ehlers, Little), rozh. náj. Ladd