Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)
San Jose Sharks
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Arizona Coyotes
Neděle 14.02.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám klidné nedělní ráno. (07:25:26)

Československá stopa v utkání:
    Tomáš Hertl (SJS) 1+0, 2 střely, čas na ledě 16:24
    Martin Hanzal (ARI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:37
    Zbyněk Michálek (ARI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:49.

Vyhraná vhazování: 48% – 52%.

Poslední utkání sobotního programu kanadsko-americké NHL je u konce. San Jose se díky rychlému gólu Tennysona a trefě Tierneyho dostalo do dvougólového vedení, po kterém sice snížil Hanzal, ale na víc se už Kojoti nezmohli. Po závěrečných gólech Hertla a Donskoie Sharks vítězí v poměru 4:1 a v tabulce Západní konference se posouvají na pátou příčku. Arizona naopak zůstává devátá a dveře do play-off se ji pomalu zavírají.

59:52
    Domácí s pukem na hokejkách čekají na závěrečný hvizd a užívají si potlesk svých fanoušků, kteří mohou být s výkonem svých oblíbenců naprosto spokojení.

59:26
    Utkání se už pouze dohrává ve středu hřiště, na výhře San Jose se už nemůže nic změnit.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:41 Joonas DONSKOI - 4:1

58:41
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Hosté zariskovali a odvolali brankáře. Do opuštěné klece se však trefil JOONAS DONSKOI a potvrdil vítězství Žraloků. Asistence: Mar-Edouard Vlasic, Joe Thornton.

58:19
    Sharks se v přesilové hře nikam neženou, za aktuálního stavu jim to ale vyhovuje.

57:25
    Michael Stone v útočném pásmu fauloval Zubruse a za úder do oblasti hlavy a krku oslabuje mužstvo Arizony.

56:56
    Dnes poměrně nevýrazný Ekman-Larsson pár metrů před brankou vystřelil zápěstím, ale branka pro jeho pokus byla malá.

56:35
    Ward si zkušeně poradil s útočícím Bødkerem i napadajícími soupeři a podržel kotouč na straně Sharks.

56:04
    Obránce Connauton se při pěkné kombinaci na jeden dva doteky dostal do útoku, ale až ke střele nikoliv.

55:45
    Hanzal na levé straně přisunul kotouč před hůl Domiho, jehož střela byla sražená nad mantinely.

55:29
    Bødker zavezl puk do útočného pásma, kde zastavil puk pro Doana, jenž trefil jen předním clonícího Martina.

54:59
    Pět minut před koncem třetí třetiny přichází na řadu reklamní přestávka. Po ní se Arizona bude snažit vstřelit kýžené dvě branky, jenže kdo ví, jak to mají po včerejším zápasu s Calgary hostující hráči se silami.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 3. Tennyson (Couture, Karlsson), 19. Tierney (Burns, Karlsson), 51. Hertl (Burns, Martin), 59. Donskoi (Vlasic, Thornton) – 22. Hanzal (Rieder)

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Braun, Vlasic, Burns, Martin, Tennyson, DeMelo – Pavelski (C), Thornton (A), Hertl – Ward, Marleau, Nieto – Wingels, Couture (A), Donskoi – Zubrus, Tierney, Karlsson.
    Arizona Coyotes: Domingue (Lindback) – Murphy, Ekman-Larsson (A), Michálek, Dahlbeck, Stone, Grossmann, Connauton – Bødker, Vermette, Martinook – Doan (C), Richardson, Rieder – Duclair, Hanzal (A), Domi – Chipchura, Gaudet.

Rozhodčí: Kowal, Rehman – Miller, Shewchyk