Florida – Nashville 0:5 (kon.) | Vancouver – Toronto 2:5 (kon.) | Columbus – Ottawa 4:2 (kon.)
Carolina – NY Islanders 6:3 (kon.) | Dallas – Washington 4:3 (kon.) | Chicago – Anaheim 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 1:2 (1:2 po s.n.) | San Jose – Arizona 4:1 (kon.) | Buffalo – Colorado 4:1 (kon.)
New Jersey – Los Angeles 1:0 (kon.) | Detroit – Boston 6:5 (kon.)
Buffalo Sabres
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
Colorado Avalanche
Neděle 14.02.2016, 18:30 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

53:38
    To budou těžké chvíle pro Buffalo! Josh Gorges (BUF) se rovněž provinil vysokou holí a to znamená dvouminutovou přesilovou hru 5 na 3 ve prospěch hostů.

51:37
    Šance pro Colorado. Na trestnou lavici totiž usedá Zemgus Girgensons (BUF), který trefil hokejkou tvář Comeaua a dostává hned čtyři trestné minuty!

48:13
    Po ubráněném oslabení budou hrát domácí přesilovou hru. Na lavici hanby usedá Matt Duchene (COL), jenž se provinil vysokou holí. Třetí vyloučení hostujícího tahouna v zápase!

45:49
    Josh Gorges (BUF) nešťastně nechal hokejku mezi nohami Iginly a ten se poroučel k zemi. Dvě trestné minuty za podražení pro domácího beka.

35:42
    Přesilovka pro domácí celek. Hákování vůči Reinhartovi znamená dvě trestné minuty pro Matta Duchenea (COL).

24:00
    Je tady druhá přesilová hra pro Colorado. Dvě trestné minuty za sekání dostává kapitán Buffala Brian Gionta (BUF).

10:34
    Hosté začínají být výrazně aktivnější a jsou odměněni přesilovou hrou. Dvě trestné minuty pro Evandera Kanea (BUF), který se provinil hákováním.

05:37
    Hosté navíc budou hrát v oslabení. Za krosček je vyloučen Matt Duchene (COL).

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 3. Eichel, 5. Kane (Reinhart, Gorges), 18. Reinhart (O'Reilly, McCabe), 59. Foligno (O'Reilly) – 23. Johnson (Grigorenko, Iginla)

Buffalo Sabres: Lehner (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Pysyk, Bogosian, Franson, McCabe – Reinhart, O'Reilly, Kane – Bailey, Eichel, McGinn – Gionta, Girgensons, Foligno – Moulson, Legwand, Deslauriers
    Colorado Avalanche: Varlamov (od 5.Pickard) – Johnson, Beauchemin, Barrie, Holden, Bodnarchuk, Bigras – Comeau, Söderberg, Landeskog – McLeod, MacKinnon, Tanguay – Duchene, Mitchell, Grigorenko – Iginla, Wagner, Martinsen

Rozhodčí: Ghislain Hebert, Francois St. Laurent – Tim Nowak, John Grandt