Motorfans – Fan Klub HC Kometa Brno 2:2 (kon.) | Fan Club HC Pardubice – Fanklub BK Ml. Boleslav 7:2 (kon.) | HC Pilsfans 2009 – Fanklub HC Sparta Praha 2:1 (kon.)
Fan Club Karlovy Vary – HC CHEZA Litvínov 4:4 (kon.) | Fan Klub HC Kometa Brno – Fan Club HC Pardubice 5:4 (kon.) | Fanklub HC Sparta Praha – HC CHEZA Litvínov 1:4 (kon.)
Motorfans – AHC Phantoms Chomutov 0:8 (kon.) | Fan Club Karlovy Vary – HC Pilsfans 2009 5:2 (kon.) | Fanklub BK Ml. Boleslav – Trhači Kadaň 1:11 (kon.)
Fan Klub HC Kometa Brno – Fan Club Karlovy Vary 3:1 (kon.) | HC CHEZA Litvínov – AHC Phantoms Chomutov 1:3 (kon.) | Fan Club Karlovy Vary – HC CHEZA Litvínov 0:1 (2:3 po s.n.)
AHC Phantoms Chomutov – Fan Klub HC Kometa Brno 2:5 (kon.)
po s.n. (2:3)
Fan Club Karlovy Vary
0:1 (0:0, 0:0 - -:-)
HC CHEZA Litvínov
Neděle 14.02.2016, 14:40Turnaj fanoušků • O 3.–4. místo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC CHEZA Litvínov.
    Samostatné nájezdy rozhodl VÁCLAV MATĚJOVIČ, který svému týmu zajišťuje krásné třetí místo!

39:06
    Litvínov vstřelil branku a na straně Chezy proběhla eufórie, kterou však zastavuje rozhodčí, jenž píská vysokou hůl!

37:53
    Vyloučen Tomáš Jessl na dvě minuty, takže Cheza si v závěru utkání zahraje přesilovou hru, která může rozhodnout děj utkání!

28:38
    Střelu Kunze vyrazil Kalčík poouze před sebe, kde stál připravený Václav materna, ale ani on nedokázal překonat ležícího brankáře domácích.

28:17
    Litvínov si hry pět na tři příliš neužil. Na trestnou usedá. Marek Šulc na dvě minuty hákování.

28:00
    Karlovy Var míří do tří! Na tresnou lavici usedá Tomáš Jessl na dvě minuty za hrubost.

26:39
    Jiří Truhlář dostal přihrávku před brankáře Kalčíka, kde stál sám v tvář, ale těsně před zakončením byl faulován Wiliamem Voceskym, který odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty.

23:38
    Seidler fantastickým zákrokem podržel svůj tým! Karlovy Vary se usadily v útočném pásmu a poprvé v utkání vážněji ohrozily branku Litvínova, ale Jakub Seidler skvělým zákrokem vychytal před ním stojícího útočníka domácích.

18:10
    Stanislav Švarc obdržel přihrávku před branku, přímo před brankáře Kalčíka, který už ležel na zemi, ale litvínovský hráč netrefil puk dle svých představ, takže skóre utkání nadále zůstává 0:0.

15:00
    Domácí příliš dlouho v plném počtu nezůstali. Vyloučen je Pavel Koblasa na dvě minuty za držování hry.

13:44
    Po závaru před brankou Kalčíka zvoní tyč! Litvínov byl kousek od otevření skóre utkání.

12:30
    Michal Debreceni fauloval ujíždějícího hráče Litvínova, který se rval do stoprocentní šance, takže do rozhodčích si vysloužil dvouminutový trest – další přesilová hra pro Litvínov.

11:10
    Pavel Koblasa vybojoval kotouč v obranném pásmu a ujížděl do protiútoku na brankáře Seidlera, avšak v situaci dva na jednoho si nepočínal nejlépe a dral se do zakončení, které však nezvládl dle svých představ a nechal vyniknout brankáře Chezy.

03:59
    Karlovy Vary moc dlouho v plném počtu nezůstaly. Na trestnou zamířil Jan Daniel Hanuš na dvě minuty za hákování.

03:26
    Síly na ledě se na okamžik srovnají, neboť je vyloučen Josef Klečka na dvě minuty.

01:42
    Máme tu první vyloučení utkání. Na trestnou lavici míří na dvě minuty za podražení Vladislav Střihavka z týmu Karlových Varů.
    Branky a nahrávky: rozh. náj. Matějovič