Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
Amur Chabarovsk
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Admiral Vladivostok
Úterý 16.02.2016, 10:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

Pro tuto chvíli je to ode mě všechno. Dnes v noci se však na Vás opět budu těšit u textového přenosu ze zápasu NHL mezi týmy Washington Capitals a Los Angeles Kings, které startuje v 01:00. Do té doby se mějte hezky a přeji příjemný den! (13:09:07)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jan Kolář 0+0, 1 střela, čas na ledě 15:53
    Tomáš Zohorna 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:18

Je za námi utkání KHL mezi Amurem Chabarovsk a Admiralem Vladivostok. Hostující hráči byli celý zápas jasně lepším týmem, což dokazuje i statistika střel 29:46 ve prospěch Admiralu. Ani to jim však nebylo platné. Amur jim dnes předvedl lekci z proměňování gólových šancí. Po dvou třetinách byl stav utkání 2:0. V třetí periodě se nejprve prosadil Rinat Ibragimov a za hosty nakonec snižoval Kirill Voronin. Další góly však už nepadly, a tak se Chabarovsk rozloučil s svými fanoušky výhrou 3:1.

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

59:20
    Podšendjalov si zahrál na brankáře a vyrazil střelu domácího útočníka rukavicí do ochranné sítě.

58:40
    Bergfors se vrátil na led a domácí hrají v plném počtu.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:30
    Velké šance Bartulise a jeho spoluhráčů gólem neskončily díky skvělému Pečurskijmu a domácí se následně osvobozují.

56:59
    Booth v obrovské příležitosti nedokázal překonat už ležícího Pečurskijho! To byla velká šance na srovnání.

56:44
    Bobkov je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti mužích v poli.

56:40
    Oddechový čas pro hosty.

56:40
    Jedna z posledních šancí pro Admiral s výsledkem něco udělat. Niclas Bergfors dostává 2 minuty za hru vysokou holí.

55:30
    Hezká kombinace sice hostům zajistila pásmo, ale bez střely na bránu se snížení jen těžko dočkají.

54:40
    Čárový sudí má ruku nahoře a signalizuje postavení mimo hru. Vladivostok tak musí opustit útočné pásmo a oba celky toho využívají ke střídání.

53:30
    Dva hráči Amuru se hnali proti jednomu protihráči. Ten však předvedl výborný obranný zákrok, čímž zneškodnil nebezpečí pro svého brankáře.

52:59
    Zakázané uvolnění Admiralu vrací hru zpět před Bobkova.

51:55
    Makarov se po špatné rozehrávce domácích dostal k bekhendovému zakončení. Svým pokus však Pečurskijho nepřekvapil.

50:33
    Ob vyloučení hráči opustili trestnou lavici a zapojili se do hry.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 9. Skladničenko (Čerepanov), 37. Bergfors (Kubatov, Ušenin), 44. Ibragimov (Byvalcev) – 45. Voronin (Gorškov)

Amur Chabarovsk: Pečurskij (Alikin) – Kurbatov, Čerepanov, Šulakov, Stalnov, Aťjušov (C), Ibragimov, Kolář (A) – Skladničenko, Zohorna, Bergfors – Litovčenko, Gračjov (A), Tolpeko – Byvalcev, Ušenin Vj., Ušenin Vl. – Pervušin, Wandell, Dědunov
    Admiral Vladivostok: Bobkov (Nalimov) – Blum, Bartulis (C), Kinkrade, Zemčjonok, Koněv, Lisov – Fisenko (A), Alexandrov, Lugin – Booth, Ugarov, Dugin (A) – Kuzněcov, Makarov, Podšendjalov – Sajustov, Voronin, Gorškov

Rozhodčí: Gusev, Komarov – Maitak, Pronskich