Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)

Radek Smoleňák (JAR) 0+0 (19:25:01)

Je konec. Domácí dnes přeci jen splnili roli favorita, když porazili Medveščak Záhřeb 4:2. Jednoduché to ale rozhodně neměli. Ve 47. minutě srovnal Mike Glumac a už to vypadalo, že hosté dovedou utkání až do prodloužení. To ale odmítl 110 sekund před koncem Denis Mosaljov, jenž z dorážky protlačil puk za brankovou čáru. V čase 59:43 pak definitivně rozhodl střelou do prázdné branky Jegor Averin.

Střely na branku ve 3. třetině – 8:10, celkem – 29:20.

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

59:45
    Tomislav Zanoski dostává "panenku" za nesportovní chování.

59:43
    Emoce pracují! Zanoski se strkal s Pašninem a nyní se hosté pustili také do Apalkova.
    59:43 Jegor AVERIN - 4:2

59:43
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Hosté se hodně zlobí! Daniil Apalkov totiž vysekl hůl z rukou obránci Gysbersovi a poté nahrál JEGORU AVERINOVI, jenž kotouč dovezl do prázdné klece. Hráči Medveščaku okamžitě reklamují faul Apalkova na Gysberse . Asistence: Daniil Apalkov.

59:01
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:32
    Hosté už hrají s prázdnou brankou!
    58:10 Denis MOSALJOV - 3:2

58:10
    Je tu dost možná vítězný gól zápasu! Po vhazování se dostal ke střele Hersley. Krošelj kotouč ještě vyrazil, ale jen před sebe a DENIS MOSALJOV ho dotlačil za brankovou čáru – 3:2. Asistence: Patrik Hersley a Sergej Konkov.

58:03
    Jamtin zahrál na icing. Do konce třetí třetiny zbývají dvě minutky.

57:53
    Čistov měl před brankou najíždějícího spoluhráče. Situaci však řešil individuálně a Krošelj jeho střelu zachytil.

57:32
    Z levého kruhu pálil na Kolesnika Hedberg, domácí gólman vyráží.

56:52
    Alexandre Bolduc byl tvrdě naremplován na hrazení a na střídačku dojel v bolestivém předklonu.

56:38
    Apalkov nahazoval puk před branku z ostrého úhlu. Tohle nemohlo nadělat Krošeljovi problémy.

55:57
    Kapustin vjel na hůl protihráče a spadl. Vylučovat se nebude.

55:10
    Posledních pět minut třetí třetiny. Uvidíme, zda se bude prodlužovat.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 16. Novotný (Kronwall, Averin), 19. Čistov (Koledov, Loťjonov), 59. Mosaljov (Hersley, Konkov), 60. Averin (Apalkov) – 8. Bolduc (Björkstrand), 47. Glumac (Giliati)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Murygin) – Kronwall (C), Hersley, Koledov, Pašnin, Gorochov, Grigorjev, Rafikov – Averin (A), Novotný, Apalkov (A) – Malcev, Čistov, Loťjonov – Konkov, Mosaljov, Kartajev – Sigarjov, Kapustin, Romancev – Kraskovskij.
    Medveščak Záhřeb: Krošelj (Miličić) – Parlett, Morrisonn, Gysbers, Katić, Deutsch, Giliati – Björkstrand, Smoleňák (A), Bolduc – Brule, Saarinen, Hedberg (A) – Glumac (C), Jamtin, Perkovich – Zanoski, Jankovic, Arkalov.

Rozhodčí: Buturlin, Sergejev – Sadovnikov, Černyšev