Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
Ak Bars Kazaň
5:2 (3:0, 2:2, 0:0)
Barys Nur-Sultan
Úterý 16.02.2016, 17:00 • TatNeft Arena (Kazaň) [Kapacita: 9 300] • KHL

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:22:43)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 5:2! O branky domácích se postupně postarali Azevedo, Malychin, Lukojanov, Malychin a Tokranov. Za hosty se trefili Boyd a Starčenko. Domácí si tak po dnešní výhře 5:2 připisují do tabulky tři body.

Střely na branku (celkem): 34 – 37
    Vyhrané buly (celkem): 31 – 31

Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

59:00
    Poslední minutka třetí třetiny, utkání je zřejmě rozhodnuto a hosté to už ani nebudou zkoušet v šesti.

58:45
    Domácí nyní drží kotouč na svých holích, ale dopředu se už příliš neženou.

58:00
    Právě se nám rozeběhli poslední dvě minutky třetí třetiny.

56:30
    Starčenko se dostal ke střele z pravého kruhu, Galimov však jeho pokus v pohodě chytil.

55:39
    Jde vidět, že obou týmům už docházejí síly a už tedy nevidíme mnoho šancí ani na jedné straně.

55:12

53:43
    Möller se nyní obtočil s kotoučem podél pravé tyče, ale branku nedokázal vstřelit.

53:10
    Domácí budou ještě dohrávat dvě minuty ze své pětiminutové přesilovky.

52:55

51:49
    Dallman napřáhl ke střele z pravého kruhu, branku však minul.

51:22
    Hra se nyní pohybuje převážně ve středním pásmu.

50:55
    Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách. Dvě minuty za nafilmovaný zákrok odsedí Justin Azevedo.

50:42
    Domácí tak mají nyní výhodu pětiminutové přesilovky pět na čtyři.

50:18
    Tak nakonec ne, Svitov odjíždí na střídačku sám. Lipin za tento zákrok však vyfasoval 5+10 do konce utkání.

50:17
    Svitov nyní zůstává ležet na ledové ploše po jednou ze soubojů za brankou hostů a bude tak muset být ošetřen.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 3. Azevedo, 10. Malychin (Varnakov, Sidorov), 16. Lukojanov (Sjögren, Tkačjov), 22. Malychin (Obuchov), 32. Tokranov (Svitov) – 25. Boyd (Dawes, Bochenski), 27. Starčenko (Krasnoslobodcev)

Ak Bars Kazaň: Galimov (Garipov) – Bělov, Jarullin, Kornějev (A), Ďaloga, Zacharčuk, Wilson, Sidorov – Mirnov, Möller, Azevedo – Tkačjov, Sjögren, Lukojanov – Malychin, Obuchov, Varnakov (A) – Tokranov, Ivanov, Svitov (C)
    Barys Nur-Sultan: Polujektov (10. Laco) – Lundin, Dallman (A), Lipin, Semjonov, Savčenko, Trjasunov, Lobanov, Ryspajev – Bochenski (C), Boyd, Dawes – Starčenko (A), Chudjakov, Krasnoslobodcev – Voroncov, St. Pierre, Romanov – Michailis, Solarev, Panšin

Rozhodčí: Bulanov, Bělov – Strelcov, Michel