Chabarovsk – Vladivostok 3:1 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 2:3 (0:1 po s.n.) | Jekatěrinburg – Chanty-Mansijsk 3:0 (kon.)
Magnitogorsk – Čeljabinsk 0:1 (kon.) | Ufa – Novokuzněck 3:4 (kon.) | Toljatti – Nižněkamsk 3:6 (kon.)
Jaroslavl – Záhřeb 4:2 (kon.) | Kazaň – Barys 5:2 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 4:5 (po pr.)
CSKA Moskva – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 2:5 (kon.) | Jokerit – Petrohrad 3:1 (kon.)
Soči – HC Slovan 5:2 (kon.) | Riga – Dynamo Moskva 1:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
4:5 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Úterý 16.02.2016, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

Dnešní utkání je u konce! Severstal Čerepovec si v tomto zápase celkem dvakrát vybojoval dvoubrankový náskok, avšak v obou případech o něj vždy přišel. Celé utkání tak dospělo do prodloužení, ve kterém se prosadil Ondřej Němec, který tak rozhodl o vítězství svého celku!

ČESKSLOVENSKÁ STOPA
    Ondřej Němec (CER) – 2+0, 5 střel, TOI – 23:12

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic. (19:40:04)

62:26 Ondřej NĚMEC - 4:5

62:26
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Dnešní utkání je u konce, a z vítězství se nakonec raduje hostující celek! Přesilovou hru nakonec využil přesnou střelou ONDŘEJ NĚMEC, který rozhoduje o vítězství svého celku! Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

61:05
    Velká komplikace pro domácí celek! Torpedo špatně střídalo, a hostující tým si zahraje přesilovou hru!

60:01

Hostující celek se dostal na začátku třetí třetiny do dvoubrankového vedení, nicméně domácí celek dokázal v závěru vstřelit dvě branky, a čeká nás prodloužení!

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    58:51 Nikolaj ŽERDĚV - 4:4

58:51
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    A Torpedu se vyplatila hra bez brankáře! Minutu před koncem srovnává NIKOLAJ ŽERDĚV na 4:4, a s největší pravděpodobností nás čeká prodloužení! Asistence: Alexander Frolov.

57:47
    Domácí vzal oddechový čas, a hned po něm to Torpedo zkouší bez brankáře!
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

57:40
    Ve třetí třetině je stále střelecky aktivnější hostující celek, který vyslal na branku Tichomirova již pět střel, domácí borci stříleli celkem čtyřikrát.
    56:44 Igor RUDĚNKOV - 3:4

56:44
    Pozor! Domácí Torpedo snižuje tři minuty před koncem základní hrací doby na rozdíl jediné branky! Autorem branky je IGOR RUDENKOV! Asistence: Denis Šurakov, Jurij, Sergijenko.

54:24
    Domácí celek ani druhou přesilovou hru v této třetině nevyužil, a Ondra Němec je zpět na ledové ploše.

53:40
    Torpedu se však při přesilové hře vůbec nedaří, a ve třetí třetině zatím dokázal vystřelit pouze jednou!

52:24
    Domácí Novgorod má další šanci na vstřelní snižující branky! Na trestnou lavici míří Ondřej Němec za podražení.

Jan Havlovic

Branky a nahrávky: 27. Budkin (Daugavinš, Sergijenko), 29. Aljajev (Sjomin, Daugavinš), 57. Ruděnkov (Šurakov, Sergijenko), 59. Žerděv (Frolov) – 4. Němec, 12. Mojsejev (Vorobojov), 30. Černov (Skorochodov, Chochlov), 46. Trunjov, 63. Němec (Kagarlickij)

Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (od 30.Tichomirov) – Aljajev, Jegoršev, Sergijenko, Budkin, Lukjančikov, Makarov, Stupnikov – Daugavinš, Sjomin (C), Frolov – Videll, Kosticyn, Žerděv – Ruděnkov, Ilyin, Šurakov – Rogov, Gizdatullin, Mozer – Dvurečenskij
    Severstal Čerepovec: Smirjagin (Gorjačevskich) – Sizov, Němec, Karlsson, Kudako, Chamidullin, Chochlov, Popov – Skorochodov, Kagarlickij (C), Černov – Demagin, Trubačjov, Vovčenko – Nikoncev, Berdnikov, Trunjov – Mkrjukov, Mojsejev, Vorobjov – Monachov

Rozhodčí: Dějev, Kuljov – Aljošin, Ivanov