Motor ČB – Benátky n/J 1:4 (kon.) | Kladno – Prostějov 8:7 (kon.) | Přerov – Slavia 3:4 (kon.)
Šumperk – Kadaň 3:0 (kon.) | Ústí n/L – Třebíč 1:0 (kon.) | Litoměřice – Most 3:2 (2:0 po s.n.)
Havířov – Jihlava 1:5 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
1:4 (0:0, 0:0, 1:4)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 17.02.2016, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 52. kolo

56:31
    Michal Chovan (CEB) to přehnal s napadáním a poslal k ledu brankáře Novotného. Následně jej dohrál Jiří Kajinek (BEN) a dostává dvě minuty za hrubost. Hraje se tedy čtyři na čtyři.

41:46
    Ivan Ďurač (BEN) – 2 minuty za podražení. Domácí větří šanci, přesilovka by je mohla dostat do vedení.

31:01
    Adam Dlouhý (BEN) – 2 minuty za sekání. Strakova formace soupeře opět trošku zmáčkla a je tu první přesilovka pro domácí.

27:25
    Lukáš Zíb (CEB) – 2 minuty za držení protihráče. Domácímu bekovi se nevyplatil laxní přístup při bránění, následně si pomohl faulem a hosté budou hrát druhou dnešní přesilovku.

17:48
    Dušan Žovinec (CEB) – 2 minuty za sekání. První přesilovku dnešního utkání odehrají Benátečtí před koncem první části.

Pavel Kortus ml.

Branky a nahrávky: 59. Zíb (Straka) – 46. Říha (Hrníčko, Havlín), 46. Pletka (Černoch), 54. Černoch (Havlín, Jonák), 59. Špaček

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Kváča) – Kříž, Kolmann, Suchánek, Vráblík, Žovinec, Zíb, Mucha – Kuchejda, Rob, Chovan – Nouza, J. Straka, L. Květoň – Žálčík, Mikyska, Babka – Panáček, Točík, Šuhaj.
    HC Benátky nad Jizerou: F. Novotný (Vacek) – Piskáček, Havlín, Kurka, Kajinek, Říha, M. Pabiška, Ulrych – Jonák, Černoch, Pletka – Rys, Plodek, Špaček – Ordoš, Hrníčko, Víšek – Havlas, Ďurač, Dlouhý.

Rozhodčí: Doležal – Kreuzer, Polák