Toronto – Philadelphia 4:5 (po pr.) | Ottawa – Detroit 3:2 (1:0 po s.n.) | Florida – Winnipeg 3:1 (kon.)
Washington – New Jersey 4:3 (kon.) | Nashville – Los Angeles 1:2 (po pr.) | Dallas – Boston 3:7 (kon.)
Arizona – St. Louis 4:6 (kon.) | Edmonton – Colorado 2:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (kon.)

2. Pekka Rinne (NSH) 28 zák., 2 góly, 93,3%
    3. Jonathan Quick (LAK) 33 zák., 1 gól, 97,1% (04:59:28)

Jonathan Quick pochytal více než 30 střel a jeho fantastické zákroky nakonec přinesly Los Angeles Kings dva body, když se prodloužení prosadil po necelých dvou minutách Tanner Pearson. Konečný výsledek. Nashville Predators 1 Los Angeles Kings 2 po prodloužení.

61:18 Tanner PEARSON - 1:2

61:18
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    TANNER PEARSON střílí gól a po necelých dvou minutách rozhoduje prodloužení!! Alec Martinez z pravého kruhu pro vhazování předložil puk do jízdy Tannerovi Pearsonovi, který si na něj najel do mezikruží a poté ho táhlou střelou uklidil k levé tyči. Asistence: Alec Martinez.

60:31
    Ryan Johanson si to z pravého křídla zamířil mezi dvěma hráči do mezikruží a poté vypálil bekhendem, Jonathan Quick ale vytáhl skvělý zákrok a vyrážečkou jeho pokus vyrazil mimo!

60:04
    Nashville vyhrál úvodní vhazování prodloužení a jako první se může pokusit o vstřelení vítězného gólu.

60:01

V úvodní třetině padly dva góly, když Ryan Ellis odpověděl na úvodní gól Jake Muzzina. Během zbylých dvou třetin ale na obou stranách zářili brankáři a Pekka Rinne ani Jonathan Quick za svá záda další gól nepustili, což znamená, že nás čeká prodloužení. Skóre po 60 minutách. Nashville Predators 1 Los Angeles Kings 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:31
    Nyní už z toho ale zakázané uvolnění je a hra se v závěru normální hrací doby vrátí zpět před Pekka Rinneho.

59:12
    Milan Lucic neudržel útočné pásmo a Predators se podařilo vyhodit tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.

58:59
    Hra byla opět přerušena a vhazovat se bude po levici Pekka Rinneho po zakázaném uvolnění Predators.

58:30
    Puk se od ochranného skla ve středním pásmu odrazil do hlediště a hra byla přerušena.

58:00
    Do konce zápasu zbývají odehrát 2 minuty a pokud během nich nepadne gól, budeme svědky prodloužení.

57:45
    Justin Brown vypálil ihned po vhazování na levé straně útočného pásma od modré čáry a jeho tvrdá střela byla sražena do hlediště.

57:41
    Kings vypálili z levého křídla a pozorný Pekka Rinne ukryl puk v lapačce.

57:30
    Do konce zápasu zbývá odehrát dvě a půl minuty.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 20. Ellis (Fisher, Neal) – 16. Muzzin (King, Shore), 62. Pearson (Martinez)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber (C), Ekholm, Ellis, Bitetto, Jackman – Jarnkrok, Johansen, Neal (A) – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher (A), Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Watson. Hlavní trenér: Peter Laviolette.
    Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – Muzzin, Doughty (A), Martinez, Schenn, McNabb, McBain – Lucic, Carter (C), Toffoli – Clifford, Lecavalier, Lewis – King, Shore, Brown (C) – Pearson, Andreoff, Mersch. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Chris Rooney, Frederick L'Ecuye – Devin Berg, Jonny Murray

Diváci: 17369