Dolný Kubín – HC Sparta Praha Sledge 2:5 (kon.) | Zlín sledge – SHK Mustangové 5:1 (kon.)
SHK LAPP Zlín
5:1 (1:0, 1:0, 3:1)
SHK Mustangové AUTO IN
Neděle 21.02.2016, 11:30 • PSG aréna • Česká para hokejová liga • 16. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.

SHK LAPP Zlín: Matoušek (Molek) – Julina, Z.Hábl, Šafránek, Fojtík, Palát, Stodůlka, Šnajdar, D.Hábl, Slováček

SHK Mustangové AUTO IN: Drahý (Boček) – Kolek, Štěpják, Hýbner, J.Kubeš, Michalec, Horníček, P.Kubeš, Buhr, Doležal, Kořínek.

00:01

00:15
    Domácí nahazují puk na Drahého.

00:40
    Fojtík svou střelou z úhlu neprostřelil hostujícího brankáře.

00:53
    Zakázané uvolnění Pardubic.

01:08
    Šafránková střela propadla za záda Drahého, za něhož ale zaskočili obránci.

01:54
    Šafránek sice zastavil vyhození soupeře, poté ale nepřesně nahrál.

02:32
    Zlínští jsou ze začátku aktivnější, Matoušek je zatím bez zákroku.

03:04
    Puk mezi střídačkami, vhazuje se před Drahým.

03:52
    Zakázané uvolnění Mustangů.

04:28
    Další vyhození Severočechů přes všechny čáry, tentokrát se ale icing nepíská.

05:05
    Julina nahazuje puk do útočné třetiny, kde si jej přebírá Palát.

05:33
    Další zakázané uvolnění hostů.

05:58
    Nahození domácích do útočné třetiny skončilo mimo hrací plochu, buly ve střední třetině.

06:29
    Pardubičtí jsou zatím v obraně pozorní, sice soupeř je často na puku, ale nedostává se do velkých šancí.

07:08

07:48
    Pavel Kubeš nebezpečně pálil z kruhu, jeho střela těsně minula horní růžek Matouškovy branky.

08:31
    Stodůlka pálil na dezorientovaného Drahého, který byl ke střele zády, se štěstím jej ale puk trefil. Ani Palát neuspěl z dorážky.

08:40
    Následně hosté vyhazují na icing.

09:29
    Další zakázané uvolnění Mustangů.

09:59
    Natahovat k pravé tyčce se musel hostující gólman pro střelu.

10:17
    Domácí dvakrát pálili z blízka na Drahého, jenž je však úspěšný.

10:30
    Domácím odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti.

11:01
    Po střele Pavla Kubeše si Matoušek připisuje dnešní první zásah. A úspěšný.

11:33
    Šafránek se dostal do samostatného úniku, a ačkoli jel jenom s jednou hokejkou, dokázal vystřelit, ovšem trefil je boční síťku!

12:08
    Další zakázané uvolnění Pardubic.

12:48
    Michalcova střela ze střední třetiny šla mimo branku Zlína.

13:36
    Doležalovu střelu z blízka kryje Matoušek.

14:14
    Julinovo nahození šlo také vedle branky Drahého.

14:53
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí jdou v závěru první třetiny do vedení! Šafránek našel skrze dvě pásma ZDEŇKA HÁBLA, který v samostatném úniku blafákem uspěl. Asistence: Zdeněk Šafránek a Pavel Julina.
    14:53 Zdeněk HÁBL - 1:0

15:00

Zlín měl v první třetině jasnou převahu a tak zásluhou vede. Za nedlouho pokračujeme.

15:01

15:40
    Hosté již od první sekund prostředního dějství jsou mnohem aktivnější než v první třetině, uvidíme, zda jim to přinese úspěch.

16:01
    Střelu Zdeňka Hábla od modré čáry Drahý neviděl, ale trefila ho.

16:47
    Zakázané uvolnění Severočechů.

17:18
    Zdeněk Hábl musel zabrat, aby byl v obranném pásmu dříve, než Kolek.

17:58
    Drahý si připisuje další úspěšný zásah.

18:31
    Kotouč na střídačkách zásluhu hostů, vhazuje se po pravici pardubického muže v masce.

19:14

19:46
    Nahození ze střední třetiny Matoušek kryje.

19:53
    Další puk v lapačce domácího gólmana.

20:25
    Hrací předmět mezi střídačkami, buly ve středním pásmu.

20:39
    Úmyslný ofsajd stěhuje hru zpět do obranného pásma Zlína.

21:28
    Znovu je zde icing hostů.

21:58
    Julina propadl na útočné modré čáře a hosté mohli do brejku, Zdeněk Hábl však zabral a dostihl soupeře, který tak ani nezakončil.

22:36
    Hosté zahrozili z rychlého brejku, ale ani teď neuspěli.

22:51
    Hra je přerušena, Kořínek vypadl ze sledge a sudí mu pomáhají dostat se do ní zpět.

23:01
    Nadvakrát musel hasit střely soupeře Matoušek.

23:15
    Přesilovka pro Zlín, za nedovolené bránění je vyloučen Štěpják.

23:42
    Hosté nyní vyhodili tak nešikovně, že trefili do helmy domácího Šnajdara na střídačce.

24:27
    Zlínu se zatím početní výhoda moc nedaří...

24:52
    Další vyhození Pardubic.

25:15

25:30
    Domácí jdou do dvoubrankového vedení! Palát vyslal do dobré akce ERIKA FOJTÍKA, který zakončil vše gólově. Asistence: David Palát a Zdeněk Šafránek.
    25:30 Erik FOJTÍK - 2:0

26:44
    Do samostatného úniku se dostal hostující Pavel Kubeš, ale svou kličkovanou ani nezakončil.

28:24

28:56
    Julina od modré pálil jenom do hradby těl.

29:40
    V závěru druhé třetiny mohli domácí přidat další gól, ale zblízka neuspěli.

30:00

Další třetina začne přibližně v 12:45.

30:01

30:24
    Domácí jdou zkraje třetí třetiny do tříbrankového vedení. Zdeněk Hábl poslal do úniku PETRA STODŮLKU, který prostřelil Drahého. Zlín tak vstřelil svůj stý gól v sezóně! Asistence: Zdeněk Hábl.
    30:24 Petr STODŮLKA - 3:0

31:28
    Zlínští jsou znovu v útočné třetině.

31:41
    Ofsajd zastavil rychlý postup Pardubic.

32:25
    Souboj za hostující brankou vyhráli sice Pardubičtí, vyhodili ale na zakázané uvolnění.

33:11
    Sprinterský souboj o puk vyhrál Kubeš před Palátem.

33:59
    Fojtík při přečíslení našel Paláta, který ale zblízka přestřelil branku.

34:38
    Palát vyslal do úniku Šafránka, který ale na konci svého blafáku trefil jen venkovní oblouk branky.

35:57
    Nahrávka Zdeňka Hábla na Paláta byla dlouhá.

37:15
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Je zaděláno na drama! Doležal vyslal do úniku PAVLA KUBEŠE, který kličkou překonal Matouška. Asistence: Pavel Doležal.
    37:15 Pavel KUBEŠ - 3:1

37:15
    Oddechový čas pro hosty.

37:55
    Fojtíkovu střelu z mezikruží Drahý vyráží.

38:25
    Domácí si tříbrankové vedení berou zpět. Do úniku se dostal ZDENĚK ŠAFRÁNEK a poslal puk nad betony Drahého. Asistence: David Palát a Zdeněk Hábl.
    38:25 Zdeněk ŠAFRÁNEK - 4:1

39:47
    Zlínští jsou zase v útočné třetině.

40:34
    Michalec v úniku neuspěl proti Matouškovi.

41:48
    Stodůlka našel zadovkou jenom Pavla Kubeše, který ale svou střelou neuspěl.

43:00
    Právě teď odbila pátá! Mezi kruhy dostal puk KAMIL ŠNAJDAR a zavěsil. Asistence: Zdeněk Hábl a Zdeněk Šafránek.
    43:00 Kamil ŠNAJDAR - 5:1

43:58
    Šafránek z kruhu přestřelil branku.

Je konec, odplata za loňské finále se Pardubicím bez Heringa nepodařila, domácí vítězí 5:1.

Nejlepší hráči:

Petr Stodůlka (1+0) – ZLN

Pavel Kubeš (1+0) – PCE

Ode mne je to vše, děkuji za pozornost a někdy na počtenou! (13:09:01)

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 15. Z.Hábl (Šafránek, Julina), 26. Fojtík (Palát, Šafránek), 31. Stodůlka (Z.Hábl), 39. Šafránek (Palát, Z.Hábl), 43. Šnajdar (Z.Hábl, Šafránek) – 38. P.Kubeš (Doležal)