KAA Gent
3:1 (2:1)
Sporting Lokeren
Pátek 26.02.2016, 20:30Belgická Jupiler Pro League • 28. kolo

Zápas je u konce a domácí KAA GENT bere tři body za výhru 3:1 nad KSC Lokeren. Vstup do druhé půle nebyl nikterak záživný, oba týmy hrály opatrně. Kolem 60. minuty se dostavila zpět atraktivita a Lokeren se snažil o vyrovnání, Gent spíše výsledek hlídal. V 84. minutě byl po druhé žluté kartě vyloučen Ingason a hostům se situace výrazně ztížila. V 90. minutě navíc vedení za domácí podtrhl Depoitre a bylo rozhodnuto, domácí zaslouženě zvítězili! Ode mě je to dneska všechno, loučím se s vámi a zase někdy na shledanou. (22:33:56)

90+3
    90. DEPOITRE - 3:1

90
    Gent právě vstřelil branku!
    Po standartce z levé strany se prosadil hlavou LAURENT DEPOITRE a zvýšil na 3:1! Zápas je nyní rozhodnut!

89
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Bolbat, přichází Dessers.

87
    Depoitre drží balón na útočné polovině jak jen to jde.
    84. Červená karta po 2. žluté

84
    Ingason nestíhal dozadu a rozhodl se pro faul. Ten byl potrestaný žlutou kartou, která je pro tohoto hráče dnes již druhou, rázem tak viděl i červenou!

84
    hráči Gentu se snaží držet balón a už se nikam moc neženou. Lokeren se snaží, ale neví kudy.

81
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Tičinovič, přichází Abdurahimi.

80
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Matton, přichází Boussoufa.

76
    Depoitre prostrčil na Mattona, který šel sám na Verhulsta, ale selhal. Veškerá euforie však byla zbytečná, Matton byl v miniaturním ofsajdu.

74
    Simon kličkoval v šestnáctce hostí bez úspěchu.

71
    Renato Neto se střetl ve vápně s Miričem a oba jsou otřeseni. Penalta pro hosty se však nepíská!

70
    Je za námi 70. minuta a stav je stále 2:1. začátek druhé půle byl klidnější, ale teď už se oba týmy rozstřílely. Dokáže Lokeren vyrovnat?