Crystal Palace – Liverpool 1:2 (kon.) | West Brom – Manchester Utd. 1:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:2 (0:0)
Liverpool FC
Neděle 06.03.2016, 14:30 • Selhurst Park, London • Anglická Premier League • 29. kolo

To už je z mé strany vše. U dalších on-line přenosů se opět těším napočtenou! (16:38:21)
    Christian Benteke rozhodl z penalty, kterou proměnil s velkým klidem.

Fotbalisté Liverpoolu v Selhurst Parku prohrávali po gólu Joea Ledleyho ze 48. minuty, od 62. minuty navíc hráli po vyloučení Milnera o deseti, přesto však dokázali na půdě Crystal Palace zvítězit! V 72. minutě totiž hrubě chyboval brankář McCarthy, který šíleným odkopem nahrál na gól Robertovi Firminovi a v samém závěru pak přišla situace, o které se asi bude hodně dlouho diskutovat. Střídající Christian Benteke se totiž v šestnáctce zřítil po střetu s Delaneyem, a i když opakované závěry ukázaly, že se ho domácí stoper zřejmě ani nedotkl, nařídil sudí Marriner pokutový kop. Ten sám Benteke proměnil a dokonal tak velký obrat svého týmu.

90+7
    90+6. Christian BENTEKE - 1:2

90+6
    Liverpool právě vstřelil branku!
    Sám CHRISTIAN BENTEKE penaltu proměňuje! Belgický útočník si počkal, kam McCarthy spadne a lehce míč poslal do jeho protipohybu. Liverpool zřejmě zvítězí!
    90+4. Penaltová situace.

90+4
    Christian Benteke teatrálně upadl ve vápně, ke kontaktu o dobrých třicet čísel nedošlo, avšak sudí Marriner píská penaltu! Tohle je velké poškození domácího celku.

90+4
    Zhruba půlminutka do konce, u míče jsou hráči z města Beatles.

90+3
    A hned z protiútoku se dostal do dobré příležitosti Benteke. Jeho ránu z levé strany šestnáctky vyrazil McCarthy!

90+3
    Bolasie šel do brejku, ale o míč ho připravil Sakho.

90+2
    Reds kombinují na útočné polovině a ještě se snaží připravit nějakou šanci.

90+1
    Rozhodčí Marriner nastaví ještě čtyři minuty.

90
    Ward fauloval Bentekeho a ještě si sám ublížil. Hosté u míče.

90
    Liverpool se snaží rozhodnout i v deseti. Jedinak nyní zablokoval střelu Emreho Cana.

88
    Jürgen Klopp vyztužuje defenzivu. Roberta Firmina nahradil obránce Kolo Touré.

87
    Hosté mohli jít do vedení! Z velké dálky napřáhl Alberto Moreno, jehož levačce chyběly centimetry! Jeho bomba totiž orazítkovala vzdálenější tyč McCarthyho svatyně.