Nijmegen – Heracles 1:0 (kon.) | Alkmaar – Excelsior 2:0 (kon.) | Willem II – Ajax 0:4 (kon.)
Kerkrade – Arnhem 1:2 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 3:1 (kon.)
Willem II Tilburg
0:4 (0:1)
Ajax Amsterdam
Neděle 06.03.2016, 14:30 • Koning Willem II Stadion (Tilburg) • Nizozemská Eredivisie • 26. kolo

Je za námi konec zápasu 26. kola Eredivisie, ve kterém vítězí Ajax Amsterdam!
    Vítězství hostů začalo až v samotném závěru prvního poločasu, kdy gól vstřelil Milik. Ve druhé půli hosté pokračovali v tlaku a přidali tři branky. Hosté zcela zaslouženě v dnešním zápase vítězí a berou tři body. (16:22:25)

90+3

90+2
    Hosté kombinují na vlastní polovině a vyčkávají na závěrečný hvizd, který přijde za pár okamžiků.

90+1
    Rozhodčí nakonec nastavuje tři minuty. Mezitím měli domácí hráči k dispozici rohový kop, se kterým si obrana Ajaxu poradila a bez problémů odkopla míč do bezpečí.

90
    Ke střeleckému zakončení se ještě dostal Ojo, který poslal míč jen těsně nad břevno Cillessenovy svatyně.

89
    Máme tu poslední minutu řádné hrací doby a nevypadá to, že rozhodčí Makkelie nastaví něco navíc za tak rozhodnutého stavu.

87
    Achenteh se nyní rozčiloval na rozhodčího, protože ponechal soupeři výhodu a poté odpískal faul po delší časové prodlevě.

86
    Ke střele se nyní odhodlal Braber, který poslal míč jen těsně nad branku Ajaxu.

85
    Další útok Tilburgu skončil nepřesnou přihrávkou Huppertse, která zamířila přesně na kopačky Viergevera.

84
    V ofsajdovém postavení se ocitl Ojo a rozhodčí zdviženým praporkem ukončuje útok Tilburgu.

83
    Někteří fanoušci už opouštějí svá místa a míří ze stadionu. Na hřišti míč stále drží hosté na svých kopačkách.

81
    Hosté vyčkávají na závěrečný hvizd, který přijde za několik minut. Mezitím si v poklidu přihrávají na vlastní polovině.

80
    Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Erik Falkenburg, přichází Andy Kawaya.
    Gólová radost fanoušků Ajaxu.

78
    Hosté drží míč na svých kopačkách a pomalu se přesouvají na polovinu Tilburgu.

77
    Van Rhijn po svém příchodu na hřiště zablokoval střelu Falkenburga a pomohl tak Cillessenovi k zneškodnění střely domácího hráče.

76
    Střídání v týmu Ajax Amsterdam: ze hřiště odchází Mike van der Hoorn, přichází Ricardo van Rhijn.

75
    Domácí hráči se ještě pokoušejí něco s nepříznivým výsledkem udělat. Proti však stojí zformovaná obrana Ajaxu, která nedovolujeme svému soupeři projít přes půlicí čáru.

74
    Hosté v poklidu kombinují na vlastní polovině a pomaličku pokukují po světelné tabuli, která ukazuje zbývající minuty do konce zápasu.