La Coruňa – Malaga 3:3 (kon.) | Real Betis – Granada 2:0 (kon.) | Eibar – Barcelona 0:4 (kon.)
Real Sociedad – Levante 1:1 (kon.) | Gijón – Ath. Bilbao 0:2 (kon.) | Valencia – Atlético 1:3 (kon.)
Real Sociedad San Sebastian
1:1 (1:1)
Levante UD
Neděle 06.03.2016, 18:15 • Estadio Municipal de Anoeta, San Sebastian • Španělská LaLiga • 28. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (20:08:03)

Zápas končí remízou, se kterou budou muset být spokojenější hosté, kteří se ve druhém poločase prakticky jen bránili. Domácí se tlačili dopředu a vytvořili si několik slibných šancí, ale ve finální fázi jim nebylo přáno.

90+3

90+3
    Jonathas se podle rozhodčího provinil útočným faulem a domácí už možná nebudou mít možnost zaútočit.

90+2
    Domácí se ještě tlačí dopředu, ale času opravdu už moc nezbývá.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Hraje se již poslední minuta normální hrací doby a domácí obléhají šestnáctku hostů, kteří brání v deseti před svou bránou.

89
    Domácí by rádi získali tři body, ale dnes jim v útoku prostě není přáno. Prosadí se ještě v závěrečných minutách?

87
    Hostující Morales se dostal ke střele, ale z hranice vápna pálil hodně mimo.
    84. Toňo odkulhal ze hřiště po souboji s Granerem.

84
    Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Toňo, přichází Juanfran.

84
    Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).

83
    Hostující Toňo je zraněn a bude muset být vystřídán.

81
    Běží už poslední desetiminutovka zápasu. Medjani teď rozehrával na útočné polovině a hostující obrana by si mohla na chvíli odpočinout.
    78. Bruma nevyužil velmi dobré pozice pro zakončení.

78
    Bruma si zaběhl pro vysoký míč za obranu a z malého vápna trestuhodně míjí!

78
    Real Socieadad je ve druhé půli jasně lepším týmem a jsou to pouze domácí, kdo se viditelně snaží o zisk tří bodů, jenže stav stále zůstává nerozhodný a čas utíká.

77
    Medjani dobře zasáhl, když srazil do zámezí nebezpečný míč z pravé strany. Rohový kop pro domácí.

Martin Švejkar

Branky: 14. D. Reyes – 24. Deyverson

Karty:   45. Prieto (RSC), 52. A. Elustondo (RSC), 84. Illarramendi (RSC) – 19. Feddal (LVN), 35. Iván López (LVN), 67. Verza (LVN)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:16.
    Real Sociedad San Sebastian: Rulli – A. Elustondo, D. Reyes, I. Martínez, Yuri – Prieto (C) (46. Granero), Illarramendi, Pardo (71. Bruma) – Vela, Jonathas, Oiarzabal.
    Náhradníci: Olazábal – de la Bella, Mikel González, Granero, Litri, Bruma, Zaldúa.

Levante UD: Mariño – Iván López, Medjani, Feddal, Toňo (84. García Juanfran) – Verdú (75. Simão), Verza (C), Lerma, Morales – Deyverson, Rossi (66. Rubén García).
    Náhradníci: Rubén – Camarasa, V. Casadesús, Cuero, Rubén García, García Juanfran, Simão.

Rozhodčí: Pedro Pérez – José Matías Alfonso Hernández