Arsenal Benešov – Dalmach Turnov 2:5 (kon.) | Jablonec n/N – HERD Hradiště 6:7 (kon.) | Ludis Team Třebenice – Olympik Mělník 4:7 (kon.)
COMBIX Ústí n/L – Litoměřice 3:3 (kon.)
Gold Combix Ústí nad Labem
3:3 (0:2)
Gardenline Litoměřice
Pátek 11.03.2016, 21:15 • Sportovní hala Spartak Krásné Březno, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem 7 • 2. Futsal liga západ • 20. kolo

Domácí v pětadvacáté minutě snížili zásluhou Martina Stacha, když dvoubrankové vedení vrátil hostům ve dvacáté sedmé minutě Jakub Dobiáš. Po vyloučení Davida Filingera zužitkoval COMBIX nabídnutou přesilovou hru, když se ve třicáté šesté minutě trefil do černého Lukáš Krok. Po šedesáti pěti sekundách vyrovnal na 3:3 Jan Martínek. V čase 38:31 min. inkasoval červenou kartu po druhé žluté kartě Tomáš Friedl, přesilovku už Gardenline využít nedokázal.

Akumulované fauly: 5:5 (3:1).

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (22:47:21)

Pozápasové ohlasy trenérů:

Lukáš Vobecký (COMBIX Ústí nad Labem):
    "Zasloužená remíza po výborném zápase, který díky svazu nemohlo sledovat více diváků."

Miloš Náprstek (Gardenline Litoměřice): "Sehráli jsme vyrovnaný zápas, na obou stranách bylo k vidění spoustu šancích. Zasloužená remíza."

39:02
    Gardenline kombinuje na ofenzivní polovině.

38:31
    Hrací plocha musí být nejprve usušena, až poté se bude pokračovat ve hře.

38:31
    Začíná přesilová hra pro hosty.

38:31
    Oddechový čas pro hosty.

38:31
    Tomáš Friedl (UNL) u své vlastní střídačky zastavil protihráče a za počínání si proti pravidlům uviděl dnes podruhé žlutou, automaticky červenou kartu.

37:35
    Hra se přelévá ze strany na stranu, domácí se snaží bránit výsledek proti vedoucímu celku základní části.

36:43
    Neskutečné, Lukáš Krok dnes potřetí trefuje pravou tyč!

36:15
    COMBIX Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! Po pohledné akci domácí vyrovnávají, když Lukáš Krok přihrál k opačné tyči JANU MARTÍNKOVI, který zblízka nedal Václavu Mikolášovi šanci. Asistence: Lukáš Krok.

35:53
    Oddechový čas pro domácí.

35:46
    Müller faulován na útočné polovině.

35:10
    Využitá přesilovka! LUKÁŠ KROK střelou na vzdálenější tyč vymetl pavučiny z pravého horního růžku hostující svatyně. Asistence: Miroslav Betyár.

34:48
    Začíná dvouminutová přesilovka pro domácí.

34:48
    Marek Chrobák (GRD) za neoprávněný vstup na hrací plochu potrestán žlutou kartou.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 25. Stach, 36. Krok (Betyár), 37. Martínek (Krok) – 9. Filinger (Mikoláš), 11. Fitzel (pen.), 27. Dobiáš (Chrobák)

Karty:   4. Marek (UNL), 11. Stach (UNL), 16. Friedl (UNL) – 35. Chrobák (GRD)   39. Friedl (UNL)   35. Filinger (GRD)

Gold Combix Ústí nad Labem: Marek – Betyár, Friedl, Stach, Horvát – Krok, Martínek – Paseka, do 30. Malec. Trenér: Lukáš Vobecký.
    Gardenline Litoměřice: Mikoláš (Ekrt) – Filinger, Müller, Chrobák, Hrdý, od 15. Čámský – Volf, Hranička – Fitzel, Dobiáš. Trenér: Miloš Náprstek.

Rozhodčí: Řeháček, Milner; delegát: Poppr