Sosnowiec – ABAK Ostrava 13:3 (kon.) | ABAK Ostrava – Bulldogs Brno (poh) 5:7 (kon.) | Sosnowiec – Bulldogs Brno (poh) 2:4 (kon.)
FBC ABAK Ostrava
5:7 (1:2, 4:2, 0:3)
Bulldogs Brno (poh)
Sobota 19.03.2016, 10:30 • Střední škola profesora Z. Matějčka, 17. listopadu 1123, Ostrava – Poruba • Česká pošta Extraliga vozíčkářů • 5. kolo

Poslední třetina byla ve znamení zvratů, jelikož se podařilo brněnským florbalistům otočit skóre ve svůj prospěch a díky dvoubrankovému vedení si připisuje družstvo Bulldogs Brno tři body do tabulky soutěže.

Střely ve třetí třetině: 7:16.
    Střely celkem v utkání: 25:38.

Prozatím je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů z pátého kola České pošty Extraligy vozíčkářů. Tereza Košťálová (12:21:18)

44:16
    Bulldogs Brno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ HOLÍK. Asistence: Vratislav Holík.

44:12
    Autorem branky je MARTIN GROS. Asistence: Ondřej Holík.

41:35
    Autorem branky je ONDŘEJ HOLÍK. Asistence: Martin Gros.

35:54

Dnešní utkání sleduje 58 diváků.

33:54
    Vyloučení v týmu Bulldogs Brno (Jiří Vrba – 2 minuty, Bránění ve hře).

30:01

Druhé dějství nabídlo divákům celkem šest branek. Více se dařilo domácímu mužstvu, které po zahajovací třetině o jednu branku prohrávalo. Tým ABAK si připsal gól také při signalizované výhodě, kterým se prezentoval Tomáš Ležon.

Střely na branku ve druhé třetině: 12:12.

30:00

27:09
    Autorem branky je VRATISLAV HOLÍK. Asistence: Ondřej Holík.

24:00
    ABAK Ostrava právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ LEŽON. Asistence: Vojtěch Zuchnický.

23:54
    Autorem branky je TOMÁŠ LEŽON. Asistence: Martin Žák.

22:35

17:50
    Autorem branky je VRATISLAV HOLÍK. Asistence: Jiří Vrba.

16:56
    Gól při signalizované výhodě! Autorem branky je TOMÁŠ LEŽON. Asistence: Martin Žák.

15:01

Tereza Košťálová

Branky a nahrávky: 1. Ležon (Klíma), 17. Ležon (Žák), 23. Ležon (Zuchnický), 24. Ležon (Žák), 24. Ležon (Zuchnický) – 8. V. Holík (O. Holík), 13. Škrůta (O. Holík), 18. V. Holík (Vrba), 28. V. Holík (O. Holík), 42. O. Holík (Gros), 45. Gros (O. Holík), 45. O. Holík (V. Holík)

FBC ABAK Ostrava: Jan Nigrovič – Jaroslav Klimeš, Vojtěch Zuchnický, Marek Horský, Tomáš Ležon, Martin Žák, Maxim Pachomov, Kamil Klíma. Hrající trenér: Vojtěch Zuchnický.

Z technických důvodů není k dispozici sestava podle pětek.

Bulldogs Brno (poh): Jakub Macháček – Ondřej Holík, Jiří Vrba, Vratislav Holík, Marek Šrůtka, Martin Gros, Jiří Žák. Trenér: Eva Brůžčková.

Rozhodčí: Kamínek, Pohunek