Žďár n/S – Tábor 2:5 (kon.) | Vsetín – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Jablonec n/N – Kobra 2:3 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
4:1 (1:0, 2:1, 1:0) Stav série: 1:1
HC Frýdek-Místek
Neděle 20.03.2016, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Play-off 2. ligy, skupina Východ • Finále

Vsetín srovnává stav finálové série a jeho šance na cestě za prvoligovým snem žijí! Finálová série se nyní bude stěhovat zpět do Frýdku-Místku, kde je v úterý od 18:00 na programu třetí utkání finále. Vsetín třinecké farmě překazil sérii trvajíc od prosince a zajistil třineckému béčku první porážku v kalendářním roce 2016! (19:58:52)

59:32 Petr DVOŘÁK - 4:1

59:32
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vsetínský Lapač dnes počtvrté otřásá svými základy! Kotouč do prázdné branky dopravil PETR DVOŘÁK. Bez asistence.

58:37
    Frýdek-Místek to zkusí v šesti hráči v poli!

58:23
    Vsetínské tribuny už slaví, na Lapači panuje vynikající atmosféra připomínajíc největší slávu vsetínského hokeje.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44
    Meidl nyní zkoušel vykřesat naději z ostrého úhlu, Hromada skvěle zasáhl!

57:13
    Valaši srdnatě bojují, dnes si vítězství opravdu zaslouží, ale do konce ještě zbývají necelé tři minuty.

56:49
    Nadějné útočení Rysů rozhodčí přerušuje pro postavení útočícího hráče v brankovišti.

55:46
    Icing Vsetína.

54:57
    Vsetín ustál další oslabení a kráčí za srovnáním série.

54:13
    Vsetín vyhazuje.

53:48
    Slováček nyní vyvezl kotouč a zdálo se, že ještě předloží kotouč najíždějícímu Dvořákovi, ale na přihrávku už vsetínský šikula neměl síly.

53:28
    Ostrá rána Káni konči v moci brankáře Hromady a bude se vhazovat po jeho levici.

52:57
    Trest pro Vsetín, dvě minuty + deset minut za vražení na hrazení fasuje Finsterle.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 20. Finsterle (Vávra, Dvořák), 25. Hrazdira (Žák, Ostrčil), 27. Hrazdira (Ostrčil), 60. Dvořák – 33. Meidl (Cienciala, Franek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Tesařík, Ambruz, Ostrčil, Žák, Hraciow, Řezáč, Nedbálek – Kolařík, Vaněk, Daněk, Dvořák, Finsterle, Vávra, Slováček, Vítek, Kajaba, Zúbek, Hrazdira, Hruška.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – Dresler, Krutil, Foltyn, Kowalczyk, Matyáš, Kvapil, Polák – Franek, Piecha, Sonnek, Klimša, Kovařčík, Samiec, Chmielewski, Schwarz, Káňa, Cinencila, Meidl, Luka, Jaroš.