COMBIX Ústí n/L – HERD Hradiště 2:13 (kon.) | Litoměřice – Dalmach Turnov 5:3 (kon.) | Jablonec n/N – Ludis Team Třebenice 11:3 (kon.)
Arsenal Benešov – Betis Kadaň 2:8 (kon.) | Olympik Mělník – Boca Chotěboř 3:3 (kon.) | Mladá Boleslav – ISŠ Příbram 7:7 (kon.)
Gardenline Litoměřice
5:3 (2:2)
TJ FC Dalmach Turnov
Pátek 25.03.2016, 20:00 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 2. Futsal liga západ • 22. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním výhry a postupu Gardenline Litoměřice do nejvyšší futsalové soutěže vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera, například sledováním některého z textových online prenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:33:05)

Ve druhém poločase už byli jasně aktivnějším celkem směrem dopředu hráči Litoměřic. Ti přidali další tři branky, zatímco soupeř z Turnova se zmohl pouze na korigaci skóre ve 38. minutě, o kterou se zasloužil Šteffan. Ihned po zápase začaly na hrací ploše oslavy postupu domácích do nejvyšší futsalové soutěže. Dnes bude alkohol zřejmě téci velmi dlouho.
    Oslava Litoměřických po postupu do nejvyšší soutěže

Zatímco si domácí užívají slavení postupu, Turnovští se se sklopenými hlavami přesouvají do šaten.

39:00
    Probíhá poslední minuta dnešního zápasu.

38:56
    Domácí se snaží doběhnout s míčem doslova až do brány. Nyní to předvedlo duo Filinger-Grunert. Druhý jmenovaný se po centru Filingera nedostal k míči zásluhou dobrého obranného zákroku jednoho z hostujících obránců.

37:34
    Turnov právě vstřelil branku!
    Hosté korigují skóre necelé tři minuty před koncem zápasu. JIŘÍ ŠTEFFAN v tísní vystřelil vstříc domácí bráně. Pro radost hostujících hráčů zaplul míč za záda Mikoláše. Asistence: Marek Bangha.

37:20
    Filinger hledal patičkou Dobiáše. Druhý jmenovaný to měl ale k míči daleko. Hosté se mohou vrhnout do útoku.

36:28
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Litoměřic.

36:28
    Oddechový čas pro Gardenline Litoměřice.

35:50
    Vítek protáhl Mikoláše střelou z půlící čáry. Hosté zůstávají i nadále u míče.

34:31
    Dnešní utkání sleduje 100 diváků.

33:49
    Randák to zkusil z půlící čáry, ale o to byla nepřesnější jeho střela levačkou. Mikoláš nemusel zasahovat.

33:10
    Žlutou kartu dostává Roman Ekrt (Gardenline Litoměřice).

32:03
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    JAKUB DOBIÁŠ se zjevil sám před brankářem hostí. Ještě před zakončením zvolil kličku, kterou si položil Prokopce na zem. Následná střela do prázdné brány už byla formalita. Asistence: David Filinger.

31:38
    Domácí hráči odskakují svému soupeři na rozdíl dvou branek. Úspěšným zakončovatelem je JAKUB DOBIÁŠ. Asistence: David Filinger.

31:34
    Fitzel skončil po jednom ze soubojů na hrací ploše a drží se s bolestivou grimasou za nohu. Vše musí řešit až lékař týmu. S domácím hráčem to nevypadá vůbec dobře.

30:50
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Hráči toho mají před střídáním takzvaně plné kecky.

Josef Cestr

Hledáme zpravodaje pro tým TJ FC Dalmach Turnov. Více informací zde.

Branky: 1. Filinger (Blažek), 11. Kyzlík (Grunert), 23. Hrdý (Grunert), 32. Dobiáš (Filinger), 33. Dobiáš (Filinger) – 9. Kalousek (Vítek), 10. Bangha (Prokopec), 38. Šteffan (Bangha)

Karty:   34. Ekrt (GRD)

Gardenline Litoměřice: Mikoláš (Ekrt) – Grunert, Volf, Hranička, Blažek, Kyzlík, Filinger (C), Trnka, Hrdý, Dobiáš, Fitzel, Frohna
    TJ FC Dalmach Turnov: Prokopec – Kalousek (C), Šteffan, Vítek, Bangha, Randák, R. Mencl, J. Mencl

Rozhodčí: Zdeněk Nagy, Lubomír Řeháček
    Delegát: Michal Chyba