Táborsko akademie – Dobrovice 1:1 (5:4 po pen.) | Žižkov – Benátky n/J 4:0 (kon.) | Převýšov – Písek 2:3 (kon.)
Most – Domažlice 1:4 (kon.) | Kolín – Jirny 0:1 (kon.) | Brozany – Štěchovice 0:0 (4:3 po pen.)
Benešov – Zápy 1:2 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
4:0 (2:0)
SK Benátky nad Jizerou
Neděle 03.04.2016, 10:15 • Seifertova ulice • Česká fotbalová liga • 23. kolo

90
    V samotném závěru prvního poločasu ještě nebezpečně zahrozil Hurka, jehož centr padající pod břevno vytěsnil na roh Sakar.

77
    Střídání také v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Chimezie Ezeala, na trávník vbíhá Tochukwu Mbah.

75
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Tomáš Dočekal, přichází Jakub Trýzna.

74
    Žižkov právě vstřelil branku!
    Favorizovaný tým se ujímá čtyřbrankového vedení! Hosté se nejprve ubránili centr z rohového kopu, avšak Viktoriáni zůstali u míče. Klán adresoval přihrávku TOMÁŠI PETRÁŠKOVI, který přesnou střelou počtvrté rozjásal domácí publikum.

68
    Střelu z přímého volného kopu vyprodukoval Hurka a gólman hostujícího týmu měl co dělat, aby míč dokázal vytěsnit na roh.

66
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: ze hřiště odchází Michal Sedláček, přichází Josef Jiránek.

66
    Domácí tým vyšachoval defenzivu Benátek nad Jizerou a ve velké šanci se objevil Dočekal, který přibližně z penaltového puntíku trestuhodně minul odkrytou část brány.

61
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Josef Marek, přichází Václav Klán.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Lukáš Křeček, přichází Nikolas Salašovič.
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odchází Zdeněk Volek, přichází Martin Hurka.

59
    Viktoriáni si vytvořili šanci, ve které se objevil Kodr. Hráč domácího týmu zamířil do horní části brány, ale výborně zakročil Sakar, když balon konečky prstů vyškrábl nad břevno.

54
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov: ze hřiště odstupuje Milan Procházka, jeho místo zaujme Jakub Šimkovský.

46
    Hned v úvodu druhého poločasu domácí přidali třetí gól! Marek poslal přihrávku do vápna pro VOJTĚCHA GEBERTA, který před brankářem zakličkoval a poté ho překonal krásným obloučkem.

46
    Střídání v týmu SK Benátky nad Jizerou: do druhé půle nenastoupil Michal Horák, místo něho přišel Musa Ansuma.

41
    Rozdíl ve skóre je v závěru prvního poločasu už dvoubrankový! Stejně jako při prvním gólu procpal míč do šestnáctky Dočekal, balon se dostal na kopačku JOSEFA MARKA a ten neměl problém prostřelit gólmana benátského celku.

19
    Příznivci Viktorie Žižkov mají důvod k radosti, jejich celek totiž otevřel gólový účet zápasu! Dočekal procedil balon do pokutového území, kde podél brankáře vypálil VOJTĚCH GEBERT, jehož střelu zastavila až síť.