Kovo Praha – Ústí n/L 3:2 (kon.) | Sudoměřice – Pardubice 2:3 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 2:1 (1:0 po s.s.)
Most – Kert Park Praha 2:3 (kon.) | Letohrad – Kladno 3:2 (kon.) | Karviná – Třinec 7:4 (kon.)
SK Sudoměřice
2:3 (1:0, 1:2, 0:1)
HBC Pardubice
Sobota 09.04.2016, 13:30CROSSDOCK Extraliga • 21. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, díky za pozornost a u dalších textových přenosů napočtenou! (15:07:50)

Střely na branku: 16 – 21

Je konec! Pardubice nakonec uhájily těsné vedení a mohou slavit vítězství!

44:26
    Oddechový čas pro domácí.

36:16
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Pardubice jdou opět do vedení! Autorem branky je TOMÁŠ SKŘIVÁNEK! Asistence: Březina

30:01

Dnešní utkání sleduje 97 diváků.

Střely na branku: 12 – 12

Také druhá třetina je minulostí. Pardubice nejprve dvěma góly dokázaly otočit stav utkání, jenže Sudoměřice rychle odpověděly a srovnaly na 2:2.

30:00

27:53
    Březina se řítil sám na branku Sudoměřic, jenže Terna mu nedovolil skórovat a tak zůstává stav nezměněn 2:2.

25:36
    Sudoměřice právě vstřelily branku!
    Sudoměřice vyrovnávají stav zápasu na 2:2! Autorem branky je JAN KALUŽA! Asistence: Mišík, Tóth M.

23:52
    Vyloučení v týmu HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice (Skřivánek – 2 min., podražení).

21:37
    Pardubice otáčejí stav utkání a jdou do vedení 2:1! Autorem vedoucí branky Pardubic je ONDŘEJ BŘEZINA! Asistence: Jiřík

19:06
    A máme vyrovnáno! O vyrovnávací branku na 1:1 se postaral TOMÁŠ JIŘÍK! Asistence: Březina

15:01

Střely na branku: 5 – 6

Je za námi první třetina, která nabídla pouze jediný gól a to ve čtvrté minutě, kdy poslal domácí do vedení Milan Hujsa. Uvidíme, jak se bude utkání vyvíjet dál.

Marek Danielik

Branky a nahrávky: 4. Hujsa (Kmenta, Kaluža), 26. Kaluža (Mišík, Tóth M.) – 20. Jiřík (Březina), 22. Březina (Jiřík), 37. Skřivánek (Březina)

SK Sudoměřice: Terna – Tóth Michal, Novák, Tóth Dominik, Kudláč, Mišík, Hübl – Chovanec, Havlík, Helešic, Kmenta, Fraňo, Hujsa, Navrátil, Kaluža 'C', Skyba, Liška, Jurásek
    Trenér: Zdeněk Jurásek

HBC Pardubice: Smékal, Stárek – Jiřík, Kvapil, Vlasák, Krejčí, Kamaryt, Mokřiž, Gabriel, Urbanec, Merta, Česák, Ingršt, Březina, Skřivánek, Kasal, Strouhal
    Trenér: Jiří Mašík

Rozhodčí: Valachovič, Černý