Břeclav – Prostějov 0:3 (kon.) | Kroměříž – Slovácko B 1:7 (kon.) | Líšeň – HFK Olomouc 4:1 (kon.)
Vyškov – Vítkovice 3:0 (kon.) | Mohelnice – Hulín 1:0 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
1:7 (1:4)
1.FC Slovácko B
Sobota 09.04.2016, 15:30 • SK Hanácká Slavia Kroměříž • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

HOSTÉ:
    Rezerva týmu Slovácka s 19body se nachází na 13. místě tabulky. Poslední utkání odehráli doma s Uničovem 1:3. V tomto zapáse bohužel obdržel červenou kartu Petr Chyla, který působil právě zde v Hanácké Slavii.

DOMÁCÍ:
    Když domácí odjížděli na zápas do Hlučína, nikdo nečekal, že ze severu Moravy přivezou vítězství. Hned v druhé minutě Haša proměnil penaltu a kapitán Budín se hlavou trefil v 24.minutě. Hosté snížili v závěru zápasu v 75. minutě, konkrétně nejlepší střelec dosavadní sezóny Dominik Kraut. Hanáci tak vybojovali konečné skóre 1:2 a aspoň trochu si zlepšili náladu po nevydařeném derby s Hulínem. Podaří se domácím potvrdit v sobotním zápase? To se dozvíme v sobotu od 15:30.

1

4
    Slovácko bylo v šanci. kdy Přímo do brankáře Šustra vypálil jeden hráč ze Slovácka.

6
    HS kope roh.

6
    Hanáci mohli změnit skóre, golman Slovácka se natáhl k míči a vyrazil míč na další roh.

7
    Strašákův roh našel ČEPA, od něj se míč odrazil k Hašovi.

8
    Slovácko, konkrétně Ťok mohl vstřelit branku, Šustr výborně zasáhl.

10
    Galuška vysokou střelou přestřelil branku Šustra.

11
    Slovácko vstřelilo branku. Kapitán Budín, po propadu balónu v šestnáctce, chtěl míč vykopnout bohužel se s ním svezl až do branky Martina Šustra.

12
    Je vyrovnáno, vprostřed hřiště, dostal míč proti noze TOMÁŠ STRAŠÁK, čistým nártem k levé týči nedal šanci hostujícímu brankáři.

17
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je HLÚPIK. Martin Šustr razantním odkopem, trefil nabíhajícího hráče od kterého se míč odrazil silně do sítě.

20
    Vynikající akce, nejdříve to zkusil Haša a poté z levé strany Hynčica, který našel pouze brankáře Slovácka.

21
    Autorem branky je ŤOK.¨
    Akce Slovácka skončila gólem, když po pravé straně poslal parádní míč ŤOK a míč přeskočil Čepa, který chtěl míč zastavit skluzem.

30
    VÝborným zákrokem vyrazil šanci Slovácka MARTIN ŠUSTR.

31
    KOPEME ROH.

33
    Autorem branky je DANÍČEK.
    Kroměřížská obrana selhala, skluzy Budína, Čepa málo vystrašily utok Slovácka a z pravé strany trefil levou tač kapitán a míč skončil v brance Šustra.

36
    Žlutou kartu dostává Haša (SK HS Kroměříž).