PSG – Caen 6:0 (kon.) | Troyes – Remeš 2:1 (kon.) | Bordeaux – Angers 1:3 (kon.)
Lorient – Toulouse 1:1 (kon.) | GFC Ajaccio – Lille 2:4 (kon.) | Bastia – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
SC Bastia
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 16.04.2016, 20:00 • Stade Armand Césari, Furiani • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 34. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:55:24)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 15:9. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:16.
    Výhra Saint-Étienne je pro klub již čtvrtá v řadě

Utkání sledovalo 11 631 diváků.

Zápas je u konce a hosté se mohou radovat ze zisku tří bodů. Ani ve druhé půli se nehrál kdovíjak pohledný fotbal, spíše se bojovalo a k vidění bylo i několik ostrých zákroků. Přesto přišel jeden gól a ten rozhodl o exportu bodů ze stadionu Bastie. Po centru z pravé strany skóroval hlavou Nolan Roux a rozhodl tak o tom, že hosté neztratí kontakt v boji o třetí příčku. Momentálně jsou stále pátí se ziskem 54 bodů, Bastia je dvanáctá se 43 body.

90+4

90+3
    Hosté takticky rozehráli nakrátko, u rohového praporku ale došlo k Rouxově provinění.

90+3
    Eysseric byl faulován u pomezní čáry, uvidíme další centr do šestnáctky Bastie.

90+2
    Celá situace postoupila vpřed a z přímého kopu je už roh.

90+1
    Ngando fauloval, hosté se velice pozvolna chystají k rozehrání přímého kopu z vlastní poloviny.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

90
    Střídání je tady, dnes dohrál Kévin Monnet-Paquet, nastoupil už zmíněný Valentin Eysseric.

89
    Lavička hostů chystá poslední střídání, pokyny přebírá Valentin Eysseric.

88
    Drobné přerušení, na trávníku totiž leží hostující Bayal Sall. Ošetření ovšem nebude potřeba.

87
    Domácí se snaží přejít přes obranu Saint-Étienne, ta je ale jako neprostupná zeď.

86
    Oussama Tannane je už mimo hrací plochu, čerstvou silou hostů je Franck Tabanou.

85
    Změna se chystá i na druhé straně, Tannane ale zrovna nepospíchá. Rozhodčí jej už popohání.

84
    Domácí střídají, dolů pospíchá Lassana Coulibaly, nastupuje Axel Ngando.

83
    Centr Palmieriho skončil u hostujícího obránce, Bastii pak nevyšel ani pas z druhé strany.

Aleš Pur

Branky: 75. Roux (Théophile-Catherine)

Karty:   24. Danic (BSA), 62. Mostefa (BSA), 70. J. Palmieri (BSA) – 61. Tannane (SET), 73. Pajot (SET)

SC Bastia: Leca – Djiku, Squillaci (C), Peybernes, J. Palmieri – Coulibaly (84. Ngando), Mostefa – Kamano, Danic, Ayité – Brandão (63. Fofana).
    Náhradníci: Hansen – Fofana, Ngando, Modesto, Maboulou, Marange, Cioni.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Bayal Sall, Perrin (C), Assou-Ekotto – Lemoine (71. Pajot), Clément, Cohade – Monnet-Paquet (90. Eysseric), Roux, Tannane (86. Tabanou).
    Náhradníci: Moulin – Pajot, Eysseric, Tabanou, Maupay, F. Pogba, Malcuit.

Rozhodčí: Benoît Millot – Stephan Luzi, Régis Gaillard

Diváci: 11 631