Bologna – Turín 0:1 (kon.) | Carpi FC – Janov 4:1 (kon.) | Inter – Neapol 2:0 (kon.)
Bologna FC
0:1 (0:0)
Turín FC
Sobota 16.04.2016, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara (Bologna) • Italská Serie A • 33. kolo

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (17:06:11)

Zápas končí velkou nespokojeností ze strany domácích, kteří byli celý druhý poločas lepším týmem, ale přesto nakonec nezískali ani bod, jelikož Belotti rozhodl ve třetí minutě nastavení gólem z penalty o výhře Turína. Hosté tak ke třem bodům přišli trochu jako slepý k houslím, ale to jim asi příliš vadit nebude.

90+5

90+4
    Domácí brankář ještě vidí žlutou kartu za následné protesty.
    90+3. Andrea BELOTTI - 0:1

90+3
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pro domácí tým hodně kruté, vezmu-li v potaz, že Turín se celý druhý poločas pouze bránil! Penalty se chopil sám faulovaný ANDREA BELOTTI, který zvolil pomalý rozběh, počkal si na pohyb Miranteho a uklidil míč po zemi na druhou stranu.
    90+2. Nedovolený zákrok, po němž byl odpískán pokutový kop pro Turín.

90+2
    Po Rossettiniho zákroku na Belottiho nařizuje rozhodčí pokutový kop ve prospěch hostujícího týmu!
    90. Martínez v 90. minutě těsně minul bránu.

90
    Tak tohle mohla být pro domácí studená sprcha! Josef Martínez na konci rychlé brejku Turín vystřelil zpoza bránícího hráče a těsně minul vzdálenější tyč!

87
    Turín se snaží držet balón a zdlouhavě kombinuje na vlastní polovině, což se vůbec nelíbí domácím příznivcům, kteří reagují hlasitým pískotem. Reagují však i domácí hráči, kteří teď hodně vysunuli presink.

85
    Domácí získali rohový kop, který rozehrál Brighi, jehož centr nenašel nikoho ze spoluhráčů.

83
    Turín se trochu vymanil ze své pasivity a nyní se mu daří držet hru daleko od své brány.

82
    Žlutou kartu dostává Adam Masina (Bologna FC).

81
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Saphir Taïder, přichází Matteo Brighi.

80
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Joel Obi, přichází Alexander Farnerud.

79
    Baselli našel centrem od rohového praporku pouze hlavu jednoho z bránících hráčů.

78
    Gazzi centroval z pravé strany do vápna, kde obrana Bologni odvrátila míč do zámezí. Rohový kop pro hosty.