Arouca – Rio Ave 0:0 (kon.) | Estoril – Boavista 1:0 (kon.) | Moreirense – Sporting 0:1 (kon.)
GD Estoril Praia
1:0 (0:0)
Boavista FC
Sobota 16.04.2016, 19:30 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril (kapacita: 8.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 30. kolo
    Estoril doma udoall Boavistu vlastním gólem z 87. minuty.

Dlouho to dnes vypadalo, že Boavista ukope v Estorilu bezgólovou remízu. V úvodu druhé půle brankář Mika zázračně vyrazil hlavičku Augusta, po další hlavičce Mendyho ho zachránila tyč, ale v 87. minutě už štěstí neměl, když střelu střídajícího Mariona srazil do jeho protipohybu spoluhráč Paulo Vinicius. Estoril tak získává tři body, naopak Panteři budou muset o záchranu hodně tvrdě bojovat. (21:27:25)

90+5

90+3
    Hostující Nuno Henrique si ještě ze zápasu odnese žlutou kartu.

90+2
    Centr Ucheba dolétl pouze do rukavic brankáře Kieszeka. Ten míč podrží a nebude nikam pospíchat.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě čtyři minuty.

90
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Mendy, přichází Diakhité.

88
    Střídání v týmu Boavista FC: ze hřiště odchází Tahar, přichází Mário Martinez.

88
    Domácí Marion dostává žlutou kartu za přehnanou oslavu gólu. Bylo tam svlečení dresu a to odporuje pravidlům.
    87. Paulo VINICIUS - 1:0

87
    Estoril právě vstřelilo branku!
    Tohle může hosty hodně mrzet! Po přízemním centru do šestnáctky se dostal k míči Marion. Do jeho rány sice obětavě skočil PAULO VINICIUS, jenže tím pro svůj tým odvedl doslova medvědí službu. Balón se totiž od jeho hlavy odrazil do protipohybu Miky a strážce hostující svatyně už byl zcela bezmocný.

86
    Ribeiro neudržel míč na hrací ploše. Vhazovat budou domácí.

84
    Myslím, že zápas už opravdu směřuje k bezgólové remíze. Hosté by ji jistě brali.

83
    Střídání v týmu GD Estoril Praia: ze hřiště odchází Gerso, přichází Marion.

83
    Série nepřesností na obou stranách. Ani jeden z týmů teď nedokáže déle udržet míč.

81
    Máme tu už poslední desetiminutovku zápasu. Domácí se v posledních minutách spíše brání.