HFK Olomouc – Zlín B 2:2 (kon.) | Hlučín – Mohelnice 1:0 (kon.) | Prostějov – Uničov 2:0 (kon.)
Vítkovice – Líšeň 2:0 (kon.) | Hulín – Vyškov 2:0 (kon.) | Třebíč – Břeclav 2:0 (kon.)
1. SK Prostějov
2:0 (1:0)
SK Uničov
Sobota 16.04.2016, 15:30 • Za místním nádražím Prostějov • Moravskoslezská fotbalová liga • 22. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše a zase někdy u onlajnů na přečtenou! (17:19:22)

Je po zápase! Pokud v první půli měli domácí mírnou převahu, tak v té druhé byl jednoznačně lepší Uničov, jenže domácí dokázali už v padesáté minutě zvýšit svůj náskok na dvě branky a hostům se nepovedlo zaregovat přes územní převahu ani jednou jedinou. Prostějovští tak navýšili svůj náskok v tabulce na Uničovské na dvanáct bodů a udělali další krok směrem k postupu!

90

90
    Žlutá karta pro uničovského Dostála.

89
    V závěru nahrazuje Tomáše Machálka Sečkář.

89
    První žlutou kartu hostí vidí Vasiljev.

85
    Uničov v závěru střídá, Nuce nahrazuje Řehák.

84
    Pokus Binara zpoza vápna zablokovala domácí obrana.

81
    Nekuda dobře prošel až do vápna, kde si narážel s Kroupou, ten mu však míc poslal příliš daleko a ten tak skončil mimo hřiště.

77
    Akci domácích zastavuje ofsajd.

75
    Pančochářův centr Uvízl vyboxoval.

75
    Domácí jsou pod tlakem a reagují střídáním, Petrželu nahrazuje Langer.

74
    Komenda z otočky poslal míč mimo branku.

72
    Kofroň skvěle zasáhl proti Nucovi, jenž se hnal do vápna jako neřízená střela, ten jej poté neúmyslně zasáhl do hlavy, co musel domácí gólman chvíli rodýchávat.

71
    Dostál našel centrem Vasiljeva, který pálil ze vzduchu mimo.

70
    Martin Sus vidí dvacet minut před koncem žlutou kartu.

68
    S šancemi se roztrhl pytel! Nyní Aleš Krč ve velkém vápně pálil z první nad branku domácích!

67
    Milan Machálek v obrovské šanci, kdy se řítil sám na gólmana, ale míč mu ve finální části utekl!