Vysoké Mýto – Chrudim 0:7 (kon.) | Slavia – Zruč n/S 7:2 (kon.)
Úterý 10.05.2016, 19:00 • DM Vysoké Mýto • Play off 1. futsal ligy • Semifinále
    37:56 KOUDELKA - 0:7

37:56
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Demolice Nejzbachu pokračuje, domácí tým je více než na ručník! Chrudimští si utkání jednoznačně podmanili a po další kombinaci Maxe s TOMÁŠEM KOUDELKOU zvyšuje ERA-PACK již na rozdíl sedmi branek – 0:7!
    34:53 ZÁRUBA - 0:6

34:53
    Netrvalo to ale dlouho a ERA-PACK se raduje z šesté trefy ve druhém semifinále! Lukáš Rešetár tentokrát připravil balon pro RADIMA ZÁRUBU, který se neunáhlil a následně poslal míč přesně pod břevno – 0:6!
    20:24 KOUDELKA - 0:5

20:24
    Tak to bylo velmi rychlé! Hosté vlétli do druhého poločasu jako uragán a po 24 sekundách si připisují pátý gól! TOMÁŠ KOUDELKA dostal naservírovanou přihrávku a přesnou ranou po zemi nedal Simonovi šanci zasáhnout – 0:5!
    19:39 REŠETÁR - 0:4

19:39
    Tak to je definitivní tečka za vystoupením chrudimského ERA-PACKu v prvním poločase! Další trefa Chrudimi přišla po narážečce ve vzduchu mezi Tomášem Koudelkou a LUKÁŠEM REŠETÁREM, který následně trefil přesně – 0:4!
    13:46 ZÁRUBA - 0:3

13:46
    Na konci čtrnácté minutě se náskok ERA-PACKu zvyšuje na rozdíl tří gólů! Max řešil protiútok dva na jednoho ideálně, po kličce obránci naservíroval míč na nohu RADIMA ZÁRUBY, který již pohodlně do prázdné branky upravil na 3:0!
    05:57 DENTINHO - 0:2

05:57
    Ani na druhý gól nemuseli chrudimští příznivci dlouho čekat! Jako správný lišák se nyní ukázal DENTINHO, který si všiml vyběhnutého Simona a rychlým lobem poslal balon neomylně do vysokomýtecké klece – 0:2!
    05:37 SIDNEI - 0:1

05:37
    Chvíli na to se již jedenáctinásobný mistr dostává do očekávaného vedení! Brazilec SIDNEI se dostal do podobné šance jako před chvíli, tentokrát ale trefil milimetrově přesně a o tyčku poslal Chrudimské do vedení – 0:1!

Petr Dejnožka

Branky: 6. Sidnei, 6. Dentinho (Ton), 14. Záruba (Max), 20. Rešetár (Koudelka), 21. Koudelka, 35. Záruba (Rešetár), 38. Koudelka (Max)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Simon (L. Gerčák) – Jeníček, Kubát, Vágner, Novák, Vladyka, Ráliš, Formánek, Šabata, Vodrážka, Martinec
    FK Chrudim: Ton (36. Žďánský) – Záruba, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, Dentinho, Sidnei, Kovács, Rodrigo, Rešetár, Slováček, Felipe

Rozhodčí: Lasch, Gasnárek – Vaněk