Břeclav – Líšeň 0:0 (kon.) | Prostějov – Zlín B 4:0 (kon.) | Kroměříž – Mohelnice 0:0 (kon.)
Hlučín – Hulín 2:2 (kon.)
FC Hlučín
2:2 (0:2)
SK Spartak Hulín
Sobota 28.05.2016, 16:30 • Městský fotbalový stadion • Moravskoslezská fotbalová liga • 28. kolo

Skončilo 28. kolo MSFL, ve kterém domácí FC Hlučín remizuje s týmem SK Spartak Hulín výsledkem 2:2. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří dokázali využít zaváhání soupeře a dvakrát prostřelili Hampela. Nejprve se v desáté minutě trefil Ondřejka, o pár minut později se v zakončení nemýlil Matoušek. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, kteří byli za svou snahu odměněni přesnými zásahy. V 65 minutě proměnil Gevorg Badalyan pokutový kop, o deset minut později se nejlépe zorientoval ve vápně a srovnal na 2:2. V posledních patnácti minutách jsme viděli fotbal nahoru dolů, ani jeden z týmů ale vedení na svou stranu nepřehoupl a oba týmy si tak z dnešního zápasu připíšou po bodu do tabulky. (08:30:44)

90+4

90+3
    Rozhodčí dává pokyn k pokračování.

90+2
    Žlutou kartu dostává Barcuch (SK Spartak Hulín).

90+2
    Oba týmy neunesly tíhu okamžiku a hra je přerušena. Tento moment určitě hlavní rozhodčí udělí nějakou žlutou kartu.