Prešov – Pohronie 0:0 (kon.) | MFK Zvolen – Sereď 0:2 (kon.) | Teplička n. Váhom – Poprad 0:0 (kon.)
Spiš. N. Ves – Haniska 2:0 (kon.) | Dunajská Lužná – Nové Mesto n/V 1:2 (kon.) | Šaľa – B. Bystrica 2:2 (kon.)
Trnava B – Senec 5:0 (kon.)
MFK Zvolen
0:2 (0:1)
ŠKF Sereď
sk Sobota 28.05.2016, 17:00 • Štadión Štiavničky, Banská Bystrica • MONACObet liga

Domáci Zvolen inkasoval v každom polčase po jednom góle a napriek tomu, že v 58.minúte mali domáci možnosť pokutového kopu, Lokomotíva dnes podľahla Seredi pomerom 0:2. (19:30:02)

90+3

90
    Sereď dala gól!
    Druhýkrát v dnešnom zápase prekonal domácu defenzívu MATEJ LOVÁS a v absolútnom závere duelu tak posiela Sereď do dvojgólového vedenia!