HBC Tygr Poruba – Red Skins Přerov 2:0 (kon.) | Young Blood Ostrava – HBC Falcon Ostrava 3:1 (kon.)
Young Blood Ostrava
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
HBC Falcon Ostrava
Sobota 11.06.2016, 14:152. Ostravská hokejbalová liga • Finále

Vítězem 2. Ostravské Ligy se stalo mužstvo Young Blood Ostrava, kteří porazili HBC Falcon Ostrava 3:1 (17:00:51)

35:42
    Svoboda trefil přes celé hřiště prázdnou branku a zřejmě rozhodl o mistrovi druhé ligy

35:42
    Tým Young Blood Ostrava právě vstřelil branku! Autorem branky je SVOBODA ONDŘEJ. Asistence: Gola Patrik.

34:01
    Dvě minuty před koncem se bude vhazovat tam, kde si to Falconi přejí nejméně – před jejich brankou...

32:25
    Falconi se tlačí za vyrovnáním, Young Blood pouze vyhazuje

31:49
    Falconi přepli na vyšší obrátky a Young Bloodi vyhazují pouze na zakázané uvolnění

31:12
    Velká šance domácích zústává nevyužita, brankář hostů v krátkém sledu chytil dvě tutovky Young Bloodů

30:31
    Robin Gola raději uklidňuje hru po prudké střele ze středního pásma přerušením hry

30:24

29:25
    Falconi ostřelují domácí branku, zatím neúspěšně

28:24
    Teď docela zbytečné vyloučení po ruce v obličeji od Reného Svobody. To by mohlo Young Bloodům zápas zkomplikovat

28:24
    Vyloučení v týmu Young Blood Ostrava (Svoboda René – 2 min., hrubost).

27:32
    Tlak Falconu končí kontaktním gólem na 1:2, když se prosadil jejich nejproduktivnější hráč sezóny Radim Blažej

27:32
    Tým HBC Falcon Ostrava právě vstřelil branku! Autorem branky je BLAŽEJ RADIM. Asistence: Braburda Adam.

24:35
    Falconi se hned od startu tlačí do pásma Young Bloodů, po vyhození se ale paradoxně bude vhazovat u nich v pásmu

24:01

24:00
    Ve druhé třetině si Young Bloodi vypracovali velmi rychle dvougólový náskok, se kterým půjdou do poslední části zápasu. Zápas je zatím velmi bojovný a na hřišti to mezi hráči začíná jiskřit

24:00

23:32
    Po odpískání zajel zbytečně Černý do golmana, končí to zákonitou odplatou od Schona a oba putují na trestnou lavici

23:32
    Vyloučení v týmu HBC Falcon Ostrava (Černý Václav – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Young Blood Ostrava (Schon Marek – 2 min., krosček).

23:05
    Domácí si teď nahrávali místo hokejek rukama, vhazovat se bude na středovém bodu

22:55
    Filip Čahoj se teď dostal do zajímavé střelecké pozice, po teči jeho spolupráce se ale bude vhazovat ve středním pásmu

21:12
    Patrik Gola opět v akci, když našel volného Schona, jeho střela je ale zblokována a Falconi vyhazují na icing

20:47
    Young Bloodi teď zajímavě kombinovali v útočném pásmu, střela Patrika Goly ale končí ve výstroji Živčáka

20:19
    Oba týmy hrají v plném počtu.

20:09
    Young Bloodi teď předčasně vběhli do pásma a je odpískán offside.

19:49
    Hra se nám trochu uklidnila, Falconi se zkouší dostat do pásma...zatím neúspěšně

18:51
    Falconům se teď nepodařilo udržet útočné pásmo a jejich nahození končí zakázaným uvolněním

18:19
    Potyčka před brankou hostů končí vyloučením na obou stranách

18:19
    Vyloučení v týmu Young Blood Ostrava (Bogumský Rostislav – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC Falcon Ostrava (Tomeš Ondřej – 2 min., hrubost).

17:49
    Domácí teď posilněni dvěma góly dostali chuť a rázem je jich plné hřiště

16:20
    A Young Boodi hned vzápětí udeřili znovu a rázem jsou ve vedení o dvě branky!!!

16:20
    Tým Young Blood Ostrava právě vstřelil branku! Autorem branky je GOLA PATRIK. Asistence: Schon Marek a Kubesa Jiří.

15:54
    I teď platilo okřídlené – nedáš gól dostaneš, neboť hned z první vážnější akce domácích se prosadil Borovička a otevřel skóre zápasu

15:54
    Tým Young Blood Ostrava právě vstřelil branku! Autorem branky je BOROVIČKA PAVEL. Asistence: Hlaváč Jiří a Bogumský Rostislav.

15:02
    Falconi teď byli velmi blízko vstřelené brance, míček se jim ale přes změť nohou nepodařilo protlačit za brankovou čáru

14:42
    Protiútok Falconů skončil střelou vedle branky Young Bloodů, domácí pak raději vyhodili na další zákazané uvolnění

12:38
    Young Bloodi se usadili v pásmu Falconů a na využití přesilovky jim zbývá ještě necelá minuta

12:01

Další třetina začne přibližně v 15:10.

12:00

11:59
    Falcon ubránil poslední sekundy první třetiny v oslabení, po první části hry je tak stav 0:0. Utkání je zatím velmi bojovné a plné osobních střetů.

11:36
    Vyloučení v týmu HBC Falcon Ostrava (Juříček Vojtěch – 2 min., vysoká hůl).

11:28
    Jedna z posledních šancí v první třetině na změnu skóre, Parolek nahazoval míček od modré čáry, nakonec je z toho ale vyloučení hostů za vysokou hůl

10:45
    Filip Čahoj dvakrát vybojoval míček v pásmu domácích, nakonec je z toho vhazování po zblokované přihrávce

10:27
    Po vyhraném buly nebezpečně vystřelil Pavel Tomeš, z protiútoku zahrozil Patrik Gola a celá akce končí icingem hostů.

9:48
    Domácí v plném počtu ale pod tlakem falconských plejerů

8:32
    Falcon získal vhazování v útočném pásmu a bude se snažit zužitkovat svou přesilovku, neboť zatím to jeho hráčům příliš nešlo

7:48
    Gólman Živčák se teď snažil rozehrát za brankou, byl však nešetrně atakován René Svobodou, kteerý obdržel dvouminutový trest