Francie - Černá Hora 4:7 (kon.) | Brazílie - Austrálie 8:7 (kon.)
Francie - Černá Hora

4:7

(0:2, 0:3, 1:0, 3:2)

Neděle 07.08.2016, 00:30 • Maria Lenk Aquatics Centre • Olympijské hry - Vodní pólo (muži) • Skupina B
Sledujte:

Posledním zakončením trefili Francouzi tyč a to je tečka za tímto utkáním. Černá Hory potvrdila roli favorita a i přes mírné komplikace ve čtvrté čtvrtině vítězí 7:4! Ode mě je to k tomuto utkání vše. Na shledanou. (01:37:16)

0:16
    Šestnáct vteřin před koncem zápasu si francouzský trenér bere ještě jeden timeout a pokusí se něco vymyslet.

0:35
    Navíc přichází další zářez Černé Hory. Tentokrát v podání DARKA BRGULJANA – 4:7!

1:00
    Důležitý zákrok nyní vytáhl brankář Černé Hory! Do konce utkání zbývá jedna minuta a tohle už Francie nestihne vyrovnat.

1:30
    Radović ukradl míč Francouzům, avšak Brguljan na jeho akci nenavázal přesnějším zakončením.

2:24
    Neúspěšné pokusy o zakončení registrujeme na obou stranách. Francie má na snížení a případné vyrovnání už jen něco málo přes dvě minuty.

3:15
    Rána Antonia Petroviće zablokována. Šance pro Francouze na to, aby se dostali na rozdíl jediné branky!

3:31
    Marzouki je potřetí v zápase vyloučen a pro dnešek končí. Černá Hora cítí šanci a bere si oddechový čas.

4:30
    V poslední čtvrtině se nám s góly rozsypal pytel. Okamžitou odpověď na černohorskou branku přináší MATHIEU PEISSON – 4:6!

4:58
    Jenže po francouzské ztrátě z rychlého kontru udeřil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 3:6! Veledůležitá branka Černé Hory.

5:30
    Mladan Janović nedokázal odpovědět stejnou mincí a Černá Hora musí znovu spěchat do obrany.

5:59
    Tak pozor! Černá Hora pokračuje v neúspěších a naopak znovu inkasuje. Tentokrát z ruky MEHDIHO MARZOUKIHO – 3:5!

6:38
    Nyní už ale máme sníženo! Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal UGO CROUSILLAT a jeho bomba letěla mimo dosah černohorského brankáře – 2:5!

7:03
    Ne tyč, ale brankáře na druhé straně trefuje Mehdi Marzouki.

7:31
    V tomto utkání se stalo pravidlem, že první útok na začátku čtvrtin mají Černohorci a pokaždé je neúspěšný. Tentokrát Ivović trefil tyč.

SKÓRE PO TŘETÍ ČTVRTINĚ

Francie – Černá Hora 1:5

0:00
    KONEC TŘETÍ ČTVRTINY

0:54
    V závěru třetí čtvrtiny ještě dostanou šanci Černohorci. Remi Saudadier je totiž potrestán a dvacet vteřin se do hry nezapojí.