Velká Británie - Austrálie 2:1 (kon.) | Nový Zéland - Jižní Korea 4:1 (kon.)
Japonsko - Indie 2:2 (kon.) | Nizozemsko - Španělsko 5:0 (kon.)
Čína - Německo 1:1 (kon.)
Čína - Německo

1:1

((0:1; 1:0; 0:0; 0:0))

Neděle 07.08.2016, 18:30 • Olympic Hockey Centre, Rio de Janeiro • Olympijské hry - Pozemní hokej (ženy) • Skupina A
Sledujte:

K tomuto utkání je to ode mě vše, ale již za hodinu se na vás budu těšit u synchro skoků žen z 3m prkna. Na shledanou! (19:57:30)

Utkání je tedy u konce a Čína s Německem se rozloučí smírně se ziskem jednoho bodu. Němky sice šly do rychlého vedení, ale Jang Pcheng dokázala na konci druhé čtvrtiny vyrovnat a poté už jsme se nedočkali dalšího gólového úspěchu.

KONEC ZÁPASU

59:22
    Ještě poslední změny v sestavě Německa. Evropanky ještě mají čas zaútočit

57:33
    Možná jednu z posledních šancí na rozhodnutí zápasu měla Čína, nicméně ani dvě zakončení na bránu Reynoldsové branku nepřinesly.

55:21
    Trestný roh Německa rozehrán na Charlotte Stapenhorstovou a ta trefila bránící soupeřku. Ke dvěma dorážkám se sice dostala Altenburgová, avšak ani ta branku nedává!

54:59
    Po ubráněném oslabení mohou Němky udeřit. Dostávají totiž výhodu trestného rohu!

54:26
    Vyloučená Franzisca Haukeová se vrací na hřiště.

52:58
    Dobrá šance Číny! Čching-ling Sung ani Čchien Jü však na parádně chytající německou brankářku rovněž nevyzrály!

51:09
    Jako první se početní výhodu pokusily využít Jang Pcheng, nicméně Reynoldsová se dnes v bráně prezentuje dobrými zákroky. Jeden z nich předvedla i nyní.

49:16
    Velká nepříjemnost pro Německo! Franzisca Haukeová se dopustila nesportovní hry a inkasuje žlutou kartu. Několik minut tak Němky budou oslabeny.

48:12
    Po dobré pasáži Číny se hra trochu uklidnila. Hráčky se nyní nechtějí dopustit zbytečných chyb, které by mohly být fatální!

45:49
    Dobrý vstup do závěrečné části má Čína. Mej-jü Liang se dostala ke střele ze solidní pozice, nicméně míček si to namířil mimo bránu.

45:01
    ZAČÁTEK ČTVRTÉ ČTVRTINY

45:00
    KONEC TŘETÍ ČTVRTINY

44:54
    Ještě ale přišla velká šance Německa! Ránu Oldhaferové vyrazila Tung-siao Li pouze k Julii Müllerové, avšak ta z dorážky minula bránu!

42:23
    Také třetí část už je v samotném závěru a zdá se, že rozhodovat se bude v poslední čtvrtině.

39:04
    Němky hromadně střídají. Ve třetí čtvrtině zatím nejsou moc aktivní a rády by to jistě změnily.