Zlín – Liberec 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Karviná 1:2 (kon.) | Jablonec – Slovácko 2:2 (kon.)
Brno – Teplice 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Sparta 0:2 (kon.)
FK Jablonec
2:2 (1:1)
1.FC Slovácko
Sobota 13.08.2016, 17:00 • Střelnice • ePojisteni.cz liga • 3. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 2:2. (19:03:47)

Zápas je u konce. Jablonec vedl už v šesté minutě po gólu Wágnera 1:0, jenže do poločasu srovnal Rada. Druhý poločas neměl dlouho takové tempo, jako ten první. K vidění byl poměrně nezajímavý fotbal s malým množstvím šancí, jenže v 77. minutě Havlík prostřelil Hrubého a závěrečná čtvrthodinka přinesla smršť zajímavých momentů. Z první šance po inkasované brance se domácím podařilo vyrovnat zásluhou Mihálika a mohli dokonce zvítězit. To by ale musel v 87. minutě Wágner proměnit penaltu. Zápas tak skončil smírně 2:2.

90+3

90+2
    Taktické střídání, dolů jde Diviš, kterého na chvíli vystřídá Biolek.

90+2
    Hübschman se přes obranný val před šestnáctkou neprokousal do šance.

90+2
    Hosté ale odvrátili a napadá Diviš, trenér Levý chystá ještě taktické střídání.

90+1
    Jablonec ještě chce vstřelit vítěznou branku a s rozehrávkou po faulu na polovině pospíchá.

90
    Kerbr fauloval a hlavní sudí Příhoda nadstavil 3 minuty.

90
    Viník penaltového zákroku Reinberk teď vybojoval rohový kop pro svůj tým, ale hlavička Zajíce minula bránu.

89
    Zákrok měl emotivní dohru v podobě dialogu mezi Hübschmanem a Šimkem, zatímco Nový je ošetřován za čarou.

88
    Civič a Nový se srazili. Domácí záložník zůstal ležet na zemi a krvácí z nějaké ranky v obličeji.
    87. Penalta

87
    Tomáš Wágner nepochopitelně přestřelil z pokutového kopu a Heča nemusel vůbec zasahovat! Zůstává remízový stav 2:2.

86
    Reinberk podle rozhodčího srazil ve vápně Kubistu a domácí budou kopat penaltu!

86
    Druhý poločas zápasu byl poměrně ospalý, ale závěrečná čtvrthodina přináší atraktivní fotbal.

85
    Pospíšil poslal míč jen pro Šumulikoského, který odvrátil.

84
    Heča si poradil se snadným pokusem zpoza vápna.
    83. Ondřej MIHÁLIK - 2:2

83
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Tak to byla hodně šťastná ruka trenéra Frťaly. Čerstvý ONDŘEJ MIHÁLIK dostal od Pospíšila kolmici za obranu a nedal tváří v tvář Hečovi nejmenší šanci – 2:2! Asistence: Martin Pospíšil.