Tottenham – Liverpool 1:1 (kon.) | Chelsea – Burnley 3:0 (kon.) | Crystal Palace – Bournemouth 1:1 (kon.)
Everton – Stoke 1:0 (kon.) | Leicester – Swansea 2:1 (kon.) | Southampton – Sunderland 1:1 (kon.)
Watford – Arsenal 1:3 (kon.) | Hull City – Manchester Utd. 0:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:1 (0:1)
Liverpool FC
Sobota 27.08.2016, 13:30 • White Hart Lane, London • Anglická Premier League • 3. kolo

90+3
    V samotném závěru dnešního utkání přichází závěrečné střídání obou týmů! Na místo Eriksena přichází Winks a místo Lallany přichází Stewart!

88
    Druhé střídání v tomto zápase provádí také Jürgen Klopp. Ze hřiště odchází Sadio Mané, kterého nahrazuje Daniel Sturridge!

83
    Mauricio Pochettino provádí své druhé střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Harry Kane, který nepředvedl příliš povedený výkon, na poslední minuty přichází Josh Onomah.

69
    Jürgen Klopp provádí dvacet minut před koncem základní hrací doby své první střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází Coutinho, který předvedl povedený výkon. Na jeho místo přichází Divock Origi!

28
    A bohužel, dnešní utkání pro Walkera skončilo. Anglický bek si očividně ublížil při skluzu proti Coutinhovi. Na jeho místo poměrně překvapivě přichází útočník Vincent Janssen, který na White Hart Lane přišel z Alkmaaru.

Jan Havlovic

Branky: 72. Rose – 43. Milner (pen.)

Karty:   29. Rose (TOT), 51. Vertonghen (TOT) – 32. Mané (LIV), 45+1. Coutinho (LIV), 63. Lovren (LIV), 85. Henderson (LIV), 90+4. Matip (LIV)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:10. Střely mimo: 6:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 11:17.
    Tottenham Hotspur: Vorm – Walker (28. V. Janssen), Alderweireld, Vertonghen, Rose – Dier, Wanyama – Lamela, Alli, Eriksen (90+3. Winks) – Kane (C) (83. Onomah).
    Náhradníci: McGee – Son Heung-min, V. Janssen, Onomah, Winks, Davies, Carter-Vickers.

Liverpool FC: Mignolet – Clyne, Matip, Lovren, Milner – Lallana (90+3. Stewart), Henderson (C), Wijnaldum – Mané (88. Sturridge), Firmino, Coutinho (69. Origi).
    Náhradníci: Manninger – Sturridge, Grujić, A. Moreno, Lucas Leiva, Origi, Stewart.

Rozhodčí: Robert Madley – Kirkup, Perry (vš. Anglie)